Kobiety, które posiadają pełne, kobiece kształty,  mają dość niewygodnych, nieatrakcyjnych rajstop z dużym klinem. Gatta zaproponowała im innowacyjne rozwiązanie. Rajstopy Laura Plus Size z unikalną technologią LYCRA® Xceptionelle, zapewniające komfort i styl dla sylwetki w rozmiarze „plus”.

laura plus size


Nowe rajstopy Laura wykonane zostały z cienkiej przędzy Xceptionelle, którą cechuje wyjątkowa elastyczność i rozciągliwość, eliminująca nadmierny ucisk. Ponadto produkty z innowacyjnego włókna doskonale obejmują całą sylwetkę, bez potrzeby stosowania jakichkolwiek wstawek w postaci klinów” – powiedziała Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.

rajstopy gatta laura


Rajstopy Laura Plus Size posiadają grubość 15 den, dzięki czemu są delikatne i przejrzyste. Jednocześnie mogą pochwalić się wzmocnionymi nogawkami, które zapewnią trwałość produktu i zabezpieczą przed otarciami podczas noszenia.

gatta laura xl

Dodatkowo rajstopy zakończone zostały gumką o specjalnej konstrukcji, która utrzymuje je w talii i zapobiega zwijaniu się produktu.

rajstopy z dużym klinem wyrzuć do kosza


Rajstopy Laura Plus Size Xceptionelle są dostępne w salonach Gatty od 5 kwietnia. Występują w kolorze czarnym i beżowym. Ich cena wynosi 13,90 zł.

38 pr