Gadżety erotyczne zadziwiająco szybko zyskały na popularności i zagościły w sypialniach wielu nowych Klientów, którzy jeszcze kilka lat temu nie zaprzątali sobie głowy tak soczystymi produktami. Jeśli spojrzeć na ten fakt od strony estetycznej, trudno nie dostrzec udziału w tym procesie i projektantów - designerów specjalizujących się w tworzeniu rzeczy pięknych, atrakcyjnych i ciekawych od strony wizualnej. Nowoczesne i wymagające kobiety, z pewnością stroniąc od tanich, plastikowych  wibratorów czy innych wulgarnych gadżetów erotycznych dostępnych jeszcze kilka lat temu w tandetnych sex shopach, wymogły na rynku erotycznych zabawek konieczność stworzenia takich akcesoriów, które stylem, kształtem i estetyką przypominały by dzieła sztuki. W tej branży nie dziwi już więc zabawka ze złota o pięknej fallicznej linii za kilkadziesiąt tysięcy złotych, która oprócz swojego właściwego przeznaczenia ma dodatkowo stanowić obiekt pożądania i podziwu. W rezultacie w ciągu ostatnich lat powstały takie sklepy jak właśnie JollyMolly.pl, gdzie zgodnie z nowym nurtem nowoczesnych sex shopów, można nabyć modne produkty przeznaczone do zabawy dla dorosłych na najwyższym poziomie estetycznym.

Jednym z liderów powstania designerskich gadżetów erotycznych jest znana w branży szwedzka marka o nazwie Lelo, która w 2003 całkowicie zrewolucjonizowała rynek zabawek dla dorosłych na całym świecie, wyznaczając zupełnie nowe trendy branżowe. Dzięki współpracy z projektantami , Lelo stworzyła markę, która od samego początku zdecydowanie kwestionowała dotychczasową koncepcję tradycyjnych i tandetnych zabawek erotycznych, szybko stając się światowym liderem.  W dużym skrócie można powiedzieć, że czerpiąc inspirację z coraz bardziej otwartych postaw wobec seksualności, wibratory Lelo mają do zaoferowania kobietom o wiele więcej niż samą jego funkcję. Oprócz wywoływania orgazmu - dzięki zaawansowanej technologii produktu - dostarczają również prestiżu i przede wszystkim zachwycają.

W eleganckim sklepie Jollymolly.pl znaleźć można całą gamę produktów Lelo, urzeczywistniając  tym samym ideę nowoczesnego spojrzenia na erotykę. Kilka z tych gadżetów zostało specjalnie przez zespół JollyMolly.pl sfotografowanych w technologii 360, aby wyeksponować szczegóły  i detale tak ważne dla oka.

Wibratory to z jednej strony przezabawne produkty idealne do zabawy, flirtu i zwiększenia intymności pomiędzy partnerami, z drugiej wciąż funkcjonujące w niszy, wstydliwe i kojarzone z tematami tabu grzeszne urządzenia. Czy uda się to zmienić? Z produktami Lelo na pewno. Akcesoria nowego nurtu w erotyce po prostu muszą być piękne, atrakcyjne, mają cieszyć oko, wywoływać zmysłowy nastrój i pobudzać  kreatywność , tym samym zapraszać do wzięcia tak ciekawego przedmiotu do ręki, aby za chwilę go użyć. Tego nie da się zrealizować z plastikowym fallusem o anatomicznych kształtach. Gadżety takie jak te flagowe z kolekcji Lelo, które proponuje w sprzedaży Jollymolly.pl, z pewnością nie zniesmaczą początkujących Klientów. Takimi wibratorami nie sposób się też krępować. Wręcz przeciwnie, niejeden posiadacz takiego atrakcyjnego gadżetu będzie dumnym użytkownikiem  modnej i skutecznej zabawki dla dorosłych. Oczywiście funkcja, jaką ma spełniać wibrator, nie budzi wątpliwości, jednak w tych gadżetach ważna jest też forma wykonania. Stąd wibratory te przyjmują najrozmaitsze i przedziwne formy, które często zaskakują swoją linią i pomysłowością wykonania. W tych kształtach i liniach kryją się przecież prawdziwe namiętności i potrzeby, które może wykreować tylko ktoś, kto dokładnie poznał prawdę o źródle kobiecej przyjemności.

Jaki gadżet szczególnie poleca Jollymolly.pl ? Na początek produkt z modnej linii o nazwie Soraya. To połączenie piękna, elegancji  i funkcjonalności. Poziom wykonania może początkowo dekoncentrować, ale tylko na początku

Wodoodporny Lelo  Soraya posiada zmienne wibracje i jest praktycznie bezgłośny. Jest niezwykle łatwy w użyciu, możemy być więc pewni, że nie będzie problemem poruszanie się po wszystkich zakresach wibracji w trakcie stosowania. Możliwości stymulacyjne są nie do opisania, dlatego nie będziemy starali się werbalnie odtworzyć tego, czego opisać nie sposób  Zapraszamy do prezentacji Jollymolly.pl


http://www.jollymolly.pl/wibratory_6/kroliczki_4/lelo_-_soraya_black_-_ekskluzywny_wibrator_kroliczek_561.html

Lelo Iris to kolejny produkt o niebanalnym designie, który powstał z artystycznej inspiracji przyrodą. Ten model to najwyższej jakości materiał silikonowy i technologiczny popis jego twórców, ponieważ system wibracyjny oferuje użytkownikom różnorodne możliwości, pomagając odkryć najbardziej intymne pragnienia. JollyMolly.pl również prezentuje ten model w technologii 360:


http://www.jollymolly.pl/wibratory_6/ekskluzywne_4/lelo_-_iris_pink_-_ekskluzywny_wibrator.html

Dla zwolenników podwójnej dozy przyjemności Lelo przygotowało specjalny wibrator o nazwie Ina – w ekskluzywnej  formie gadżet ten pokaże swe podwójne oblicze – stymulacja odbywa się zewnętrznie i dogłębnie… wszystko to z zachowaniem najwyższych standardów jakościowo-estetycznych. Dla lepszego zobrazowania zapraszamy do prezentacji 360:


http://www.jollymolly.pl/wibratory_6/kroliczki_4/lelo_-_ina_lime_green_-_luksusowy_wibrator_kroliczek.html

Mówiąc o gadżetach erotycznych z najwyższej półki nie sposób nie wspomnieć o słynnych kulkach gejszy, tak istotnych w ćwiczeniu mięśni Kegla, które spełniają wiele ważnych funkcji w organizmie kobiety. Lelo stanął jak zwykle na wysokości zadania, wprowadzając na rynek jedne z najładniejszych kulek gejszy, jakie można sobie wyobrazić. Połączenie funkcji, jakie ta zabawka dla dorosłych ma spełniać, z estetyką i pięknem wykonania jest w tym przypadku wyjątkowe. Zapraszamy do obejrzenia zdjęcia i sprawdzenia oferty JollyMolly.pl

Inspiracją dla powstania nowego trendu w erotyce i zabawkach dla dorosłych jest przede wszystkim chęć poszukiwania nowych form i obszarów estetycznych. Mamy nadzieję, że z JollyMolly.pl dzięki takim produktom jak choćby Lelo uda się przeprowadzić rewolucję erotyczną na Polskim rynku. Ludzie kochają wprowadzać do swoich łóżek zabawki erotyczne, aby podnosić temperaturę w swoich związkach. Jest to możliwe wówczas, kiedy gadżet pobudza, a nie blokuje wyobraźnię. Mamy nadzieję, że produkty przedstawione w artykule zachęcą do eksperymentowania i poszerzania doświadczeń w sypialni, czego wszystkim życzy JollyMolly.pl