Marzysz o inteligentnym domu, w którym każde urządzenie będzie Ci pomagało w codziennych czynnościach? Skorzystaj z nowoczesnych rozwiązań technologicznych i możliwości, jakie dają Ci internet rzeczy oraz inteligentne AGD od Candy. Sprawdź, jakie to proste!

Zamień swoje mieszkanie w inteligentny dom, w którym będziesz mógł zdalnie sterować urządzeniami AGD, co znacznie skróci czas wykonywanych przez Ciebie obowiązków. Zobacz, jak działają inteligentne urządzenia włoskiej marki Candy wyposażone w aplikację mobilną Simply-Fi.

Internet rzeczy – co to jest?

Wyobraź sobie urządzenia, które gromadzą, przetwarzają i przekazują Ci informacje w bardzo prosty i szybki sposób. Tak właśnie funkcjonuje internet rzeczy dostępny dziś dzięki inteligentnym urządzeniom AGD marki należącej do włoskiej rodziny Fumagalli.

Za pomocą internetu rzeczy możesz łatwo sterować urządzeniami elektronicznymi z dowolnego miejsca. Wystarczy, że Twój smartfon lub tablet jest połączony z siecią i ma zainstalowaną aplikację Candy Simply-Fi.

Zobacz, jak na przykładzie pralki podłączyć urządzenie do domowego Wi-Fi.

Zdalne sterowanie inteligentnymi urządzeniami

Gdy jesteś w pracy i masz włączoną aplikację mobilną Candy Simply-Fi, możesz ustawić:

 

  • porę zakończenia prania tak, aby wyjąć świeże ubrania tuż po przyjściu do domu,
  • godzinę zakończenia pieczenia tak, aby obiad był gotowy, kiedy wrócisz do mieszkania,
  • godzinę i czas zmywania tak, aby świeżo umyte naczynia mogły być dalej przez Ciebie wykorzystywane.

 

Nie musisz się także przejmować ewentualnym późniejszym powrotem z pracy. Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji, aby włączyć szybkie odświeżanie ubrań, dzięki czemu twoje pranie nie będzie zalegać zbite w kulkę w bębnie pralki. Kolejne sekundy poświęcisz na wyłączenie piekarnika lub zmniejszenie temperatury pieczenia, aby wydłużyć czas przyrządzania obiadu.

Inteligentny dom, bezpieczny dom

Rewolucja w inteligentnym domu polega także na zwiększeniu bezpieczeństwa. Nie musisz się już

martwić trudnymi do zidentyfikowania usterkami i awariami. Każdy z inteligentnych sprzętów natychmiast wyśle na aplikację mobilną informację o:

 

  • zamkniętym dopływie wody w pralce czy zmywarce,
  • braku zasilania w lodówce czy płycie indukcyjnej,
  • konieczności wyczyszczenia piekarnika,
  • konieczności wyczyszczenia filtru w okapie,
  • zużyciu energii płyty indukcyjnej.

 

Bardzo przydatną funkcją jest także czujnik dymu zainstalowany w okapie. Jeśli będzie się do niego dostawała zbyt duża ilość dymu, urządzenie natychmiast wyświetli stosowny komunikat w aplikacji. Warto więc w trakcie korzystania z AGD mieć cały czas uruchomioną aplikację Simply-Fi.

Zobacz, jak może wyglądać Twoje życie po rewolucji Candy Simply-Fi. Poznaj wszystkie korzyści wypływające z używania inteligentnych urządzeń AGD.