Solar Window Technologies to firma, która zaprezentowała okno produkujące prąd. Dzięki koncepcji genialnych inżynierów szklane biurowce staną się swoistymi elektrowniami, a okna umieszczone w domach wystarczającym źródłem zasilania dla potrzeb rodzin. Eksperci Solar Window Technologies twierdzą, że inwestycja zwróci się już po roku.

Rewolucyjne okna są montowane w dowolnym miejscu, niezależnie od natężenia światła. Technologia funkcjonuje zarówno w sprzężeniu, ze światłem naturalnym jak również sztucznym. Moduły Solarwindow są niezwykle wydajne. Ich udoskonalona wersja pozwala generować do 50 razy więcej energii niż standardowe źródła zasilania.

Klucz do innowacji jest prosty. To cecha wszystkich rewolucyjnych technologii. Na zwykłe szkło nałożono specjalną powłokę z polimeru, która wytwarza prąd. Producent oferuje 25-letnią gwarancję na panele. Genialna w swojej prostocie i funkcjonalności technologia, która pozwala uniezależnić się od tradycyjnych źródeł energii.

Niezwykle szybki zwrot inwestycji powoduje, że mamy do czynienia z rewolucją na rynku energii. Totalna rekomendacja trendu.pl. Najważniejsza innowacja XXI wieku, która zmieni współczesną ekonomię i politykę.