Na tejże liście możemy znaleźć polityków, biznesmenów, magnatów czy liderów.  Ale to nie tylko ludzie ze środowiska biznesu mają wpływ na świat. Na liście znajdziemy także tych, którzy poprzez bycie sobą i robienie tego co kochają, sprawiają, że każdy dzień staje się lepszy. Mamy tu sportowców, artystów, aktorów, nauczycieli, komików, czy też gwiazdy show biznesu.

 

Rihanna

 

Do tej ostatniej kategorii należy kobieta, która nie tylko swoim głosem, ale przede wszystkim osobowością, podbiła serca milionów ludzi. Kiedyś cicha i skryta w sobie dziewczyna z małej wyspy Barbados. Dziś przejmuje kontrolę nad światem muzycznym i rozrywkowym. Nie ma dnia by o niej nie pisano czy nie mówiono. Jest najbardziej rozpoznawalną, najlepszą, najseksowniejszą, najbardziej lubianą, najbardziej utalentowaną, najczęściej słuchaną i śledzoną na portalach społecznościowych, najbardziej niesamowitą artystką dzisiejszych czasów.

 

Rihanna

 

Rihanna, idąca zawsze swoimi ścieżkami, sprawia, że mało kto nie chciałby pójść za nią. Oddaje swoim fanom cząstkę siebie, energię i ducha walki. Ma zaledwie 24 lata, miliony sprzedanych płyt, uznanie fanów i kolegów z branży, rolę w filmie, udział w reklamie, kolekcje ubrań, perfumy. I świat u swych stóp. Co jest w niej takiego szczególnego? Jeżeli wyżej wymienione argumenty do Was nie przemawiają, należy jeszcze wspomnieć, że Rihanna jest jedną z niewielu osób ze świata sławy i bogactwa, która myśli bardziej o innych niż o sobie. Jest prawdziwa w każdym calu. Zaczynając od swojej kolebki, wyspy Barbados, gdzie jest już ambasadorem młodzieży i kultury, zmierza ku większym podbojom. Uważajcie! Jest bliżej niż myślicie!

Autor: Martyna Łysakowska