Rihanna w kampanii Armaniego.


Poprzednia kampania Rihanny dla domu mody Armani okazała się wielkim hitem i została uznana za najseksowniejsza kampanię 2011 roku. Dlatego też, nikogo nie dziwi więc fakt, że marka po raz kolejny zaproponowała wokalistce współprace.

W najnowszej kampanii Armaniego gwiazda promuje linie seksownej bielizny i jeansów na sezon wiosna/lato 2012. Jednak zamiast ostrej blondynki z ostatniej kampanii tym razem Rihanna zachwyca bardzo naturalnym i świeżym wyglądem - ciemny kolor włosów i prawie niewidoczny makijaż, wyglądające jakby dopiero wstała z łóżka. Taka stylizacja idealnie pasuje do satynowej i koronkowej bielizny z najnowszej kolekcji.


Cała sesja utrzymana jest w dość naturalnym i młodzieńczym charakterze, co powoduje, że znacznie odbiega ona nie tylko w swojej estetyce od poprzedniej kampanii z Rihanną, ale również jest zupełnie różna od tego, co zwykle prezentowała marka, czyli wyrafinowania. Jednak mimo tego, że w zdjęciach nie ma w zasadzie niczego nadzwyczajnego i tak mocno pobudzają wyobraźnie.

Rihanna w kampanii Armaniego.

Rihanna w kampanii Armaniego.

Rihanna w kampanii Armaniego.Autor: Karolina Popłońska