Armani, D&G, Gucci czy Roberto Cavalli- to tylko część włoskich marek znanych i cenionych na całym świecie . Do tej śmietanki zaliczamy również Rocco Barocco- projektanta, który swój pierwszy dom mody założył ponda 40 lat temu w Rzymie. W tym tygodniu do salonów Time Trend trafiła nowa kolekcja zegarków tego włoskiego designera.

Zaprojektowane w nietypowym  stylu zegarki przełamują klasyczny wygląd czasomierza. Masywna koperta, wykonana ze stali szlachetnej i  zdobiona kryształami Swarovskiego czyni kolekcję niepowtarzalną i charakterystyczną . Fantazyjna tarcza w kształcie  trójkąta jest dodatkiem całej kompozycji.  Zegarki są odzwierciedlaniem stylu Roccobarocco- ekstrawagancja połączona z elegancją i modnymi wykończeniami.  

Pierwszymi klientkami powstałego w 1968 roku domu mody Roccobarocco było grono celebrities, a wśród nich takie gwiazdy filmu jak Claudia Cardinale, Ursula Andress czy Liza Minelli. Dzięki sukcesowi linii odzieżowej, w 2003 roku do świata Roccobarocco wprowadzono brakujący element- zegarki. Szeroki wachlarz czasomierzy zaprojektowano z myślą o kobietach poszukujących unikalnych i charakterystycznych dodatków. Zegarki Roccobarocco obecne są w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Pierwsza kolekcja trafiła do Polski w styczniu 2008 roku