Firma „Rok Styl Studio” powstała w 2007 roku u podnóża stóp telegrafu w malowniczym mieście Kielce. W swojej ofercie proponujemy głownie makijaże okolicznościowe i makijaż permanentny. Wydobywamy z każdej kobiety to, co najpiękniejsze, aby czuła się i wyglądała naprawdę pięknie.

Przed nami wiele okazji  aby prezentować się naprawdę fantastycznie. Obecne trendy pozwalają na podkreślenie zarówno oczu jak i ust. Proponujemy Panią  makijaże delikatne, tuszujące niedoskonałości, uwydatniając atuty twarzy, jak również makijaże wieczorowe, pełne połysku oraz mocno podkreślające to co najpiękniejsze.

Zapraszamy na  bezpłatne spotkania indywidualne przed imprezą,  na których wspólnie ustalimy jaki będzie ogólny wizerunek klientki.  Pomożemy dobrać kolorystkę, akcesoria, dodatki.  Dopasujemy kosmetyki, którymi klientka będzie mogła się malować sama w domu i co najważniejsze pokażemy jak  ma to robić. Współpracujemy z fryzjerką, kosmetyczką, stylistką paznokci. Robimy sesje zdjęciowe z najlepszymi fotografami w mieście.

W  „Rok Styl Studio” każdy poczuje się wyjątkowo. Dbamy o każdą swoją klientkę i gwarantujmy, że przygotowania które odbędą się przed wielkim wyjściem w naszym studiu będą wspominane jeszcze długo, a wykonane u nas stylizacje pozwolą wyróżnić się na każdym przyjęciu.

Więcej informacji na www.rokstylstudio.pl

Zapraszamy !!!