Rollmasaż to najnowszy trend w odchudzaniu. Zwalcza cellulit, pomaga usunąć rozstępy, ujędrnia skórę a nawet wyszczupla!
BodyRoller czy Rolletic to po prostu urządzenie do rollmasażu. Składa się ono z dużego, obracającego się wałka złożonego z małych, karbowanych wałeczków. Każdą część ciała należy masować w kierunku „do serca” żeby stymulować przepływ krwi. To urządzenie kształtujące sylwetkę. Na polskim rynku dostępne jest od pięciu lat, a pomysł na tego typu formę masażu powstał, gdy chętnych do masażu zaczęło być więcej, niż masażystów.


Nie masuje nas masażysta, ale maszyna. Same ustawiamy sobie prędkość. Masujemy po kolei stopy, łydki, pośladki, uda z tyłu, od wewnątrz i zewnątrz, z przodu, brzuch, plecy oraz ręce. Na każdą część ciała poświęcamy 4 minuty. Zostaje nam więc 8 minut na części ciała, nad którymi bardziej chcemy popracować np. uda czy pośladki.Masaż kształtuje talię, rozluźnia napięcie mięśni, poprawia krążenie i, co najważniejsze, masuje stopy czyli działa pobudzająca na znajdujące się tam receptory. A w połączeniu z dietą pomaga zrzucić nawet do 8 kg w miesiąc!

Rollmasaż stosowany dwa razy w tygodniu przez miesiąc przynosi widoczne rezultaty. Skóra jest bardziej napięta, mięśnie rozluźnione, rozstępy mniej widoczne i o wiele mniejszy cellulit!