Nie jest niczym nowym, że różnica wieku w związku podwyższa jego temperaturę, a w przypadku celebrytów dodatkowo zwiększa zainteresowanie odbiorców, stając się celowym zabiegiem marketingowym. Życie prywatne przestaje mieć status sacrum i wystawione na widok publiczny jest obiektem drwin.

Jennifer Lopez I Casper Smart

Historia zna takie przypadki, wystarczy wspomnieć Joan Colins, Sinead O’Connor, Elizabeth Taylor czy Demi Moore. Do tego, jakże zacnego grona wpisać próbuje się ostatnio Jennifer Lopez, która po rozwodzie z Markiem Anthonym pociesza się w ramionach młodszego o osiemnaście lat Caspera Smarta.

Jennifer Lopez I Casper Smart

Dwudziestoczteroletni wzięty tancerz występował już m.in. w "Step Up 3D", serialu "Glee", "Jak poznałem waszą matkę?", a także brał udział w trasie koncertowej Michaela Jacksona. Para nie kryje się już z uczuciami, czego dowodem są zdjęcia ze wspólnych wycieczek, jak np. ta na Hawaje czy do Miami. Ostatnio jednak częściej słyszy się, także od samej J.Lo iż wyraża ona chęć zalegalizowania związku, bo jak sama mówi półroczna znajomość daje jej pewność, że Casper to mężczyzna na całe życie.

Jennifer Lopez I Casper Smart

Zapewne jeszcze nie raz usłyszymy o rozstaniach i powrotach słynnej piosenkarki, jak i jej obecnego przyjaciela. Ciekawe jest jednak to, że długoletni związek Marka i Jennifer, który zaowocował parą bliźniąt nie dał piosenkarce takiej samej pewności, jaką daje jej sześciomiesięczne, jak możemy się domyślać zauroczenie młodszym kolegą z branży. Gdyby tak w Polsce każde półroczne uniesienie kończyło się małżeństwem, kraj rósł by w siłę, a ludziom żyłoby się dostatnio…

Jennifer Lopez I Casper Smart

 

Autor: Dorota Bednarek