O tym, że młoda 22-letnia Brytyjka lubi się rozbierać wiemy od dawna i mamy na to jakże liczne dowody. Ale jej zdejmowanie i zakładanie stanika 7 razy w przeciągu minuty to już nie lada talent. Nie ma wątpliwości, że ta umiejętność to niekoniecznie dorobek edukacyjny prestiżowych szkół katolickich do których uczęszczała.

Rosie Jones

Pozować nago zaczęła niemalże od razu. Można się tylko domyślać, że nie mogła doczekać się upragnionej ,,dorosłości”. Fakt, nie można jej odmówić…dużych predyspozycji. Jest zgrabna, młoda, ładna i ma co pokazać. Jej wdzięki docenione zostały  przez mężczyzn, którzy głosowali na nią w konkursie na Najseksowniejszą Dziewczynę 2010 portalu Nuts. Rok później została laureatką konkursu. Wokalista Bryan Ferry zaangażował młodziutką sex-bombę do swojego klipu "You Can Dance", gdzie możemy poodbserować tym razem ubrane, ale za to miło falujące naturalne piersi Rosie.

rekordzistka w zdejmowaniu stanika

Rekordzistka nie ma oporów, żeby umieszczać swoje ,,domowe” rozbierane fotki na portalach społecznościowych. Liczne zdjęcia ,,z ręki” mogą  podziwiać jej znajomi na Facebooku i Twitterze.

sesja- Rosie

Rozchwytywana na Wyspach, doceniana za swoją naturalność i ,,misję’” dzielenia się ze światem tym, co ma najlepsze a do tego wszystkiego wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa. Idealna córka.

Sesja- Jones

Rosie Jones pozująca

Rosie Jones 2

 

Autor: Aleksandra Daniszewska