Róż zawsze był kolorem kontrowersji. Jednak już od dawna nie kojarzy się z kiczem i Barbie, a z kobiecością i elegancją. Jego odcienie idealnie podkreślają każdy typ urody. Jest to kolor, który sprawi że będziemy wyróżniać się w tłumie. Róż najlepiej wygląda solo, bez żadnych wzorów czy dodatkowych kolorów. Jeżeli już decydujemy się na wprowadzenie dodatkowej barwy, niech to będzie biel, szarość lub czerń.
Jeżeli nie jesteś na tyle odważna, by założyć sukienkę w kolorze fuksji, proponujemy ciemną, lekko przybrudzoną, zgaszoną wersję. Jest ona równie szykowna jednak już nie świeci wszystkim po oczach.

Kasia Cichopek na imprezę, założyła różową sukienkę do kolan, z mocno podkreśloną talią. Kreacja została stworzona na zamówienie więc leżała doskonale na drobnej figurze aktorki.
Kristin Davis na promocje drugiej części filmu ''Seks w Wielkim Mieście'' zdecydowała się na suknię z marszczonego szyfonu w stylu vintage. Suknia jest autorstwa Jeansa Dessesa, który szczególnie odnosił sukcesy w latach 50-tych oraz 70-tych. Sukienka bez ramion doskonale podkreśla drobne ramiona gwiazdy.
Demi Moore wszystko zrobi, aby wyglądać młodziej. Dlatego ubiera się w wyraziste kolory, które kontrastują z jej ciemnymi włosami. Ostatnio mogliśmy podziwiać aktorkę w różowej sukni Marchesy.
Sarah Jessica Parker uwielbiała zmarłego Alexandra McQuenna. Aby oddać mu ostatni hołd ubrała suknię z jego przedostatniej kolekcji. Kreacja była w różnych odcieniach różu z mocnymi, charakterystycznymi dla projektanta, wzorami.