Igę Wyrwał, znaną także jako Eva lub Eve Wyrwał, mieliśmy po raz pierwszy okazję zobaczyć podczas dziesiątej już edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Albowiem dotychczas chyba nikt w Polsce nie wiedział, kimże właściwie jest ta dziewczyna. Iga Wyrwał pojawiła się w polskich mediach dosyć niespodziewanie i jak się okazało przyjechała tu prosto z Wielkiej Brytanii. Urodzona 20 lutego 1989 roku w Kaliszu, na Wyspach Brytyjskich, jak większość debiutujących celebrytek, zrobiła karierę głównie jako modelka i to z reguły w sesjach rozbieranych. Dotychczas pozowała ona między innymi dla tabloidu „Daily Star”, „Playboy”, „Nuts” – w którym zajęła pierwsze miejsce w rankingu „100 Sexiest Topless Babes 2008” – a także „Front”. Ponadto pojawiła się także na stronach, takich portali internetowych jak „MET ART” czy „Busty Brits”.

W Polsce w pewnym okresie czasu na temat rzekomej kariery biustu Igi Wyrwał poza granicami naszego kraju dosłownie zawrzało, a liczne portale plotkarskie rozpisywały się o jej coraz to nowszych nagich zdjęciach. Mało tego, nadano jej nawet przydomek „najsłynniejszego polskiego biustu”, który modelka z dumą prezentowała nie tylko podczas występów tanecznych w „Tańcu z gwiazdami”, ale też w trakcie rozmowy z Kubą Wojewódzkim w jego autorskim programie w stacji TVN. 
Jakiś czas temu Iga Wyrwał została też obwołana twarzą gry „Need for Speed” i w związku z tym pojawiła się na okładce magazynu zajmującego się właśnie tego rodzaju tematyką. Jak bowiem twierdzi Wojciech Szajdak z Electronic Arts: „Iga Wyrwał nie tylko wygląda dobrze, ale jest też graczem i to nałogowym. (…) Także zna doskonale tematykę interaktywnej rozrywki, co więcej sypie tytułami gier z rękawa”. Ponadto, poza bez mała już seryjnymi sesjami fotograficznymi dla magazynu erotycznego „Nuts”, w ostatnim czasie zdecydowała się ona także rozebrać dla polskiej edycji „Playboya” oraz „CKM-u”. A z jakim efektem? Możecie ocenić sami na poniższych zdjęciach…
Na koniec można podkreślić, że sama modelka o swoim biuście mówi: „Po tygodniu trenowania buick-stepa, gdybym chodziła bez stanika, miałabym piersi po kolana”.

Co więcej, w programie u Kuby Wojewódzkiego otwarcie przyznała ona, że jej fotografie są retuszowane, ponieważ jak większość kobiet ma cellulit. Z kolei sam Kuba Wojewódzki w jednym ze swoich felietonów skomentował to tak: „Bez względu na werdykt przeżartego przez żółć jury i nie mniej sfrustrowanej publiczności naszą faworytką jubileuszowej edycji »Tańca z gwiazdami« pozostaje Iga Wyrwał, rozmiar DD. Jak na razie jest to jedyna uczestniczka show, o której parkietowej kaskaderce donoszą zachodnie media. I nie dziwota. Gdy tańczy Iga z partnerem, to czasami jest tak, jakby tańczyły trzy osoby. A momentami to i cztery”. Jednak jak głoszą najświeższe plotki Iga Wyrwał zrezygnowała z robienia kariery w polskim show biznesie i postanowiła wrócić do Wielkiej Brytanii, jako że, jak oznajmiła, tam ma przynajmniej pracę..


Iga Wyrwal 2 - For more amazing video clips, click here