Jeszcze do niedawna aparaty, kamery czy komputery były głównie skierowane do mężczyzn.
Jakiś czas temu pojawiły się laptopy HP zaprojektowanie przez Vivienne Tam, tylko dla kobiet. Najnowszy gadżet z Chinavasion zaadresowali dla nastolatek.
Pink Digital HD Camcorder to różowa kamera cyfrowa, której głównym wyróżnikiem jest właśnie kolor. Parametry ma jak każda przeciętna kamera, jednak już stała się hitem wśród nastolatek.
Zazwyczaj sprzęt tego rodzaju jest przeznaczony tylko dla dorosłych, produkowany w nudnej kolorystyce. Kolejnym charakterystycznym elementem jest ciekawe „pikowanie” plastiku, przypominające torebki Chanel.
O ile młodych dziewczyn mogą nie obchodzić sprawy techniczne, to na pewno rodzice będą chcieli się czegoś więcej dowiedzieć, bowiem Pink Digital HD Camcorder jest świetnym prezentem na święta.

Pink Digital HD Camcorder ta to nowoczesna kamera cyfrowa nagrywająca w rozdzielczości  1280 x 720 i 30 klatek na sekundę. Istnieje możliwość nagrywania w formacie H.264. Natomiast zdjęcia możemy mieć w rozmiarze 3M (2048 x 1536), 5M (2592 x 1944) lub 12M (4000 x 3000). Pamięć wbudowana wynosi 128 MB, jednak możemy zwiększyć jej rozmiar do 32 GM dodając pamięć.
Oprócz tego kamera posiada zoom 8X, balans bieli oraz dotykowy ekran LCD.

Cena tego gadżetu jest naprawdę całkiem przyzwoita, bowiem wynosi 400 złotych.