Telewizja to jeden wielki układ. Nie masz znajomości to ciężko ci jest zaistnieć w świecie mediów. Jeśli jednak się już dostaniesz do ''złotej klatki'' to czeka cię szybka kasa. Świetnym dowodem na potwierdzenie tej teorii jest Tomasz Kammel. Gdyby nie układy pewnie nikt by nie usłyszał o istnieniu zakochanego tylko w sobie prezentera. Pikanterii dodała ostatnia afera z udziałem samego prezentera i Katarzyny Niezgody. Z drugiej strony jego zamiłowanie do kasy jest zrozumiałe- im więcej masz tym więcej chcesz...

Jednak nie tylko TVP ma swoje gwiazdeczki wokół buduje się plotki i wizerunek stacji. TVN posiada swoje urocze pogodynki, które dzięki udziałowi w Tańcu z gwiazdami szybko stały się celebrytkami nr 1 TVN. To właśnie Dorota Gardias- Skóra wygrałą Porsche w tanecznym show. Po wygranej szybko z cichutkiej myszki stała się na parę tygodni postacią nr jeden telewizji Pana Waltera. Jednak prawdziwą furorę wzbudza Omenaa Mensah. Jest znakiem rozpoznawczym pogody dzięki swojej nietypowej urodzie. Udział w Tańcu z gwiazdami sprawił, że stała się znakiem rozpoznawczym TVN. Wszystkich dziwiła jej historia i to jak znalazła się w telewizji. Chociaż jest zupełnie przeciętną pogodynką, która często popełnia błędy, to jednak jest już gwiazdą showbiznesu. Podkreśla to fakt, że zdecydowała się kupić w Warszawskim Wilanowie apartament za 2 miliony złotych. Mieszkanie ma aż 200 metrów.

Co ciekawe Omenaa jest osobą rozrzutną i bynajmniej nie ma zamiaru oszczędzać na urządzaniu mieszkania. Z drugiej strony może powiedzieć, że ciężko pracowała i oszczędzała pieniędze. Jednak my w takie stwierdzenia nie wierzymy. W końcu jako prezenterka pogody nie można się dorobić aż takich pieniędzy. A Wy co myślicie o drogim mieszkaniu pogodynki? Przecież na 2 milionach nie skończyło się? Jaka jest Wasza opinia na ten temat?