Taniec to pasja, sposób na wyrażenie siebie i swoich emocji, a także olbrzymia dawka energii. Taniec często określa nasz styl – tak jak moda. A jednocześnie to jedna z tych wyjątkowych aktywności, które są przyjemnością same w sobie. W odpowiedzi na rosnącą popularność kursów tańca, występów i programów tanecznych, Gatta Active stworzyła nową linię – Gatta Active Dance – profesjonalną linię stylowych ubrań przeznaczonych dla tancerzy oraz dla wszystkich osób, które pragną kreować swój niepokorny, szalony image. 


Jazz, funk, dancehall, gorące rytmy Jamajki – współczesny taniec to świadomość własnego ciała, to spontaniczność, żywiołowość połączona z precyzyjną techniką, to energia i radość życia. To również sposób na wyrażenie swojej osobowości i kreowanie własnego stylu. W tym celu niezbędna jest również moda, która podkreśli nie tylko nasz image, ale także ekspresję i charakter tańca. Taniec, który dla wielu stał się nie tylko sposobem na spędzenie wolnego czasu, ale także stylem życia, potrzebuje właściwej oprawy, a przede wszystkim wygodnych, „oddychających” i dopasowanych do stylistyki tańca ubrań.

Kolekcja Gatta Active Dance to nowa propozycja na rynku, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy chcieliby być nie tylko roztańczeni, ale i stylowi. W ramach kolekcji Gatta Active Dance powstały linie ubrań oraz dodatków przeznaczonych do tańców takich jak jazz, funk, dancehall czy tańce jamajskie. Stylowe ubrania jak szorty, pumpy, bluzy oraz szereg dodatków (chusty, piny, torby) „ubiorą” nasz taniec i pozwolą na grę ze stylem oraz najnowszą modą. Zostały one stworzone i zaprojektowane przez grupę profesjonalnych stylistów oraz tancerzy – odzwierciedlają zatem nie tylko najnowsze trendy, ale i charakter danego tańca. W ich wykonaniu położono nacisk nie tylko na fason, ale i na wykonanie – jakość materiałów, sposób wykończenia.
Ale Gatta Active Dance to nie tylko taniec. To także moda dla wszystkich, którzy preferują streetowy styl – oryginalny, swobodny i pozwalający na różnorodne kombinacje oraz ekspresję naszej „roztańczonej” natury. Warto je wypróbować nie tylko na imprezie w klubie i w szkole tańca!