Skrząca się humorem komedia romantyczna utrzymana w klimacie najsłynniejszych nowojorskich filmów Woody Allena z doskonałą obsadą, której sam Mistrz mógłby pozazdrościć: Julianne Moore, Eva Mendes, David Duchovny  i Maggie Gyllenhaal  ("Sekretarka")

Dwie pary z długoletnim stażem: Rebecca i Tom oraz Toby i Elaine  w tym samym czasie przeżywają kryzys w  swoich związkach. Rebecca jest wziętą aktorką, zaś Tom opiekuje się domem i dziećmi. Tom  ma świadomość, że jest uzależniony od seksu , ale zajęta pracą Rebecca zdaje się nie zauważać potrzeb męża. Z kolei Elanie po 10 latach spędzonych z Tobym marzy o dziecku i stabilizacji , ale Toby nawet nie chce o tym słyszeć.  Wszystko zaczyna się zmieniać, gdy Tom poznaje Pamelę, a Toby – Faith… Obaj pozostają pod wielkim wrażeniem nowo poznanych kobiet, a stąd już tylko krok do zdrady…  I  jak tu zaufać mężczyźnie?

USA, 2005

Reżyseria: Bart Freundlich (”Łapcie tę dziewczynę”)

Występują: Julianne Moore (“Daleko od nieba”), Billy Crudup (“Mission: Impossible 3”) David Duchovny (“Archiwum X”), Maggie Gyllenhaal (“Sekretarka”), Eva Mendes (“Hitch”)