Jeśli w ten weekend nigdzie nie wychodzicie i chcecie odpocząć w domu przy kubku gorącej czekolady  leżąc na kanapie to warto zobaczyć co ciekawego proponują nam stacje telewizyjne. Trendu.pl poleca nowy program Ryzyko w genach, którego emisja rozpocznie się już dzisiaj o godzinie 22.30.

Bohaterem nowej serii Ryzyko w genach jest Jonathan Goodwin, który podda swe ciało serii ekstremalnie niebezpiecznych eksperymentów i postawi na szali swoje własne życie. Jest współczesnym Houdinim, a nawet jego znacznie bardziej kreatywną wersją. Jonathan ma ryzyko w genach!
W każdym odcinku Goodwin będzie walczył z czasem, aby wydostać się z najbardziej skomplikowanych pułapek, które są wprost niemożliwe do wyobrażenia dla przeciętnego zjadacza chleba. Zobaczymy go przywiązanego do kuchennego stołu, z żywym skorpionem w zaklejonych taśmą ustach. W innym odcinku zostanie zamknięty na klucz w skrzyni ustawionej na wibrującej pralce, podczas gdy jego ciało pokryje 200 tysięcy wściekłych pszczół. Jonathan nieustannie będzie poszukiwał nowych, niezwykłych rozwiązań wyjścia ze śmiertelnie niebezpiecznych pułapek.
Razem z bohaterem zobaczymy, jak siły powstające podczas wirowania oddziałują na ludzkie ciało. 126 obrotów na minutę – właśnie z taką prędkością toczyć się będzie beczka, w której zostanie uwięziony Jonathan. Niestraszne będzie mu też Wodne Koło Zagłady, do którego przypnie się, aby na własnej skórze doświadczyć ekstremalnego przeciążenia o sile dwukrotnie przewyższającej przyciąganie ziemskie.
W innych odcinkach Jonathan zmierzy się z prawdami i mitami na temat pocisków i bólu, jaki powodują. Przyjmie na własne, skrępowane ciało uderzenia lecących z prędkością 70 km na godzinę tenisowych kulek, a następnie sam stanie się żywym pociskiem – wystrzelony z gigantycznej procy przeleci w powietrzu ponad 20 metrów. 
Czy wszystkie próby Jonathana zakończą się jego zwycięstwem? Czy nigdy nie dojdzie do krytycznego momentu, w którym nawet mistrzowi zabraknie pomysłu na wyjście ze śmiertelnie niebezpiecznych pułapek?

Jak widać seria zapowiada się bardzo ciekawie a patrząc na propozycje innych stacji telewizyjnych, to niczego ciekawszego nie znajdziemy. A co Wy myślicie, czy nowy program będzie sukcesem?