Błysk w oku, przyspieszony krok, tłumy oczekujące przy kasach- to oznaki bezsprzecznie wskazujące, że wreszcie doczekałyśmy się posezonowych wyprzedaży. Moment, na który czekają wszystkie fashionistki! To właśnie w tym okresie nasze szafy poszerzają się dwukrotnie, nowe stylizacje, nowe outfity, nowe dodatki. Gotowa? Na starcie zapraszamy do salonu Prima Moda.

Każda z nas dobrze zna te dwa momenty w roku, kiedy z zapasem cierpliwości zagłębiamy się między półki i wieszaki ulubionych butików, ruszamy na polowanie!
Niewątpliwą okazją w trakcie wyprzedaży są buty. Z kilkuset złotych ceny spadają o 10, 20, nawet 30% w pierwszej fazie wyprzedaży. To prawdziwa gratka dla poszukiwaczek gorących okazji. Modele, o których marzyłaś od początku sezonu, ale Twój portfel nie pozwalał na szaleństwa, teraz dostaniesz w naprawdę atrakcyjnych cenach. 
Lato w tym roku rozpędza się w dość wolnym tempie, pewnie wakacyjny wypoczynek jeszcze przed Wami, więc okazji do zaprezentowania się w nowym obuwiu będzie jeszcze sporo. 

Jesteś fanką oryginalnych, modowych butów? Marzy Ci się garderoba Carrie Bradshow 
z Seksu w Wielkim Mieście? Odwiedź salon Prima Moda i baw się modą w dobrych cenach!

Przykładowe zniżki:
Sandały: 339zł  269zł
Kozaki: 379zł  299zł