W  targach wezmą  udział najważniejsze firmy kosmetyczne, paznokciowe i solaryjne nie tylko z Polski, ale i z Hiszpanii, Maroka, Szwecji, Anglii, Czech, czy Łotwy. Na stoiskach i podczas licznych pokazów będzie się można zapoznać z nowymi produktami, technologiami i zabiegami. Na pewno zainteresują prezentacje dotyczące komórek macierzystych i ich roli w kosmetyce, fotodynamicznych laserów, czy nieinwazyjnych urządzeń, będących alternatywą dla chirurgii plastycznej.

 

SALON WIOSNA 2012 - Targi Kosmetyki Profesjonalnej

 

Targom towarzyszyć będzie Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny, podczas którego specjaliści z różnych dziedzin związanych z branżą kosmetyczną podzielą się wiedzą ze słuchaczami. Będą to wykłady i prezentacje z dziedzin: kosmetologii, dermatologii estetycznej, pielęgnacji paznokci, szeroko pojętego SPA oraz nowoczesnego marketingu. Gośćmi specjalnymi wiosennej edycji targów będą: Chandra Bhandari (Indie), który opowie o wpływie Ayurvedy i Jogi na zdrowie i urodę oraz Valentina Denisenko (Ukraina), znana i ceniona stylistka paznokci, założycielka Akademii Denisenko oraz twórczyni paznokciowej formy Edge. Z kongresem związany jest również Panel Edukacyjny. Tym razem będzie on poświęcony bezpieczeństwu wykonywania zabiegów. W dyskusji wezmą udział przedstawiciele kancelarii adwokackiej, którzy opowiedzą o odpowiedzialności prawnej, przedstawiciele towarzystwa ubezpieczeniowego oraz biura księgowo-rachunkowego. Wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad. Ze szczegółowym programem Kongresu można się zapoznać na stronie www.salon-wiosna.pl

Podczas Salonu Wiosna nie zabraknie również różnych atrakcji, rozrywek i emocji towarzyszących rywalizacji profesjonalistów. W tym roku odbędą się XI Mistrzostwa Polski Nail Design, Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu Uczelni, Szkół Kosmetycznych i Wizażu Gold Star of Make-Up, a także I Mistrzostwa Makijażu Permanentnego Long-Time-Liner. Odbędą się liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, pokazy makijażu, wizażu, mody słynnej projektantki Sylwii Redy, pokaz fryzjerski w wykonaniu najlepszego stylisty gwiazd show biznesu Wojciecha Myszczyszyna. Zaskakującym wydarzeniem z pewnością będzie pokaz charakteryzacji „Między niebem a piekłem – Królowa otchłani” zorganizowany przez Czarka Kostrzewskiego charakteryzatora pracujących przy programie Szymon Majewski Show (TVN) oraz dzięki uprzejmości magazynu Make-Up Trendy.

Salon Wiosna ma ofertę dla wszystkich kobiet.  Dlatego też organizatorzy przygotowali dla młodych mam Kącik Malucha, gdzie będzie można zostawić swoje dziecko pod czujnym okiem profesjonalnych opiekunów i bez stresu korzystać z  kosmetycznych  zakupów i usług. Na dzieci w tym czasie czekają gry, zabawy, piosenki i konkursy. A po zakupach zmęczone Panie mogą  relaksować się, degustując  hiszpańskie  oraz chorwackie wina.

Oprócz tego podczas targów osoby poszukujące pracy w branży kosmetycznej będą mogły pozostawić swoje cv w recepcji targowej oraz zawiesić ogłoszenie na specjalnej tablicy ogłoszeń. Wszystkie zgłoszenia zostaną przekazane wystawcom.

Co ciekawe, organizatorzy targów podjęli współpracę z firmą Świeża Manufaktura - producentem nowego filmu fabularnego „Je suis Zeus”. Opowiada on o młodym mężczyźnie, który dzięki swym niezachwianym zasadom  moralnym i dobrym uczynkom osiąga sukces, wbrew złu, przeciwnościom losu i materialnemu, nastawionemu na konsumpcję światu. Dzięki szerokiej współpracy Salonu Wiosna z producentami filmu, możemy zaprosić wszystkie Panie na casting, który odbędzie się w sobotę 25 lutego. To wspaniała okazja, by otworzyć drzwi do kariery aktorki!

Kontynuując jesienną tradycję również podczas edycji wiosennej będzie miała miejsce akcja prozdrowotna – Cytologia-chwila, która ratuje życie! Wszystkie Panie będą mogły zasięgnąć porad dotyczących profilaktyki raka szyjki macicy na specjalnym stoisku Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego Populacyjne Programy Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy oraz portalu Menopauza.pl.

W czasie trwania Salonu Wiosna, w hali obok obywać się będą targi „Świat Dziecka”. Wszyscy zainteresowani rodzice oprócz zakupów kosmetycznych, będą mogli zaopatrzyć się w: zabawki, gadżety i ubrania dla swoich pociech. To doskonała okazja, aby w jeden weekend kupić  coś dla siebie i swoich najbliższych.

Salon Wiosna w swoją strukturę wprowadza innowacje. W czasie targów 25-26 lutego trwać będzie  transmisja on-line na portalach internetowych. Internauci będą mieli możliwość na bieżąco śledzić wydarzenia targowe, nie wychodząc z domu.

Organizatar Salonu Wiosna zaprasza również na Wielki Konkurs – Zostań Twarzą Kosmetyki Profesjonalnej. Nagrodą główną będzie udział w sesji zdjęciowej. Zwyciężczyni zostanie twarzą jesiennego wydania czasopisma Kosmetyka Profesjonalna. Dodatkowo 12 laureatek konkursu weźmie udział w sesji zdjęciowej do ekskluzywnego kalendarza na 2013 rok.

Zapraszamy do udziału!

 

www.salon-wiosna.pl