Kim Cantrall została przyłapana na planie filmu Seksu w Wielkim Mieście 2 w sukni ślubnej! Czyżby postać serialu Samantha Jones wreszcie wychodziła za mąż?
Teraz znana jako jedna z seksowniejszych hollywoodzkich pięćdziesiątek, pracowała od kiedy była młodą siksą. Zanim mogła sobie pozwolić na buty Jimmy Choo i torebkę Hermesa, Kim studiowała teatrologię w londyńskiej Akademii Muzycznej i Dramatycznej. Kontynuowała studia w amerykańskiej Akademii w Nowym Jorku.

Zaraz po ukończeniu studiów podpisała kontrakt z legendarnym reżyserem Otto Premingerem i wystąpiła w jego niewypale “Rosebud“. Rok później Universal Studios zawarł z nią kontrakt i umieścił jako gość w telewizyjnym show “Hulk“, “Aniołki charciego” oraz “Starsky i Hutch“. 
W 1982 roku zagrała Miss Honeywell w seksownej komedii “Porky’s” a następnie kolejną rolę sex-bomby w Wyższej Szkole Policji i Big Trouble In Little China z Kurtem Russellem. Pomimo niezbyt przychylnej krytyki, Kim pozyskała publiczność dzięki roli reinkarnacji egipskiej księżniczki w “Manekinie” z Andrew McCarthym. Kolejnym wielkim sukcesem gwiazdy był występ w VI części Star Trek . Oczywiście przełomem w karierze i fenomenem stara się postać zmysłowej Samanthy Jones w Seksie w wielkim Mieście produkcji HBO.

Kim Cantrall wykorzystała seksowny wizerunek Samanty w reklamach w USA i Wielkiej Brytanii. Napisała też książkę “Satysfakcja: Sztuka Kobiecego Orgazmu” z ówczesnym mężem Markiem Levinsonem. Kim nadal. Gra w filmach (“Crossroads“ z Britney Sears czy “Ice princess” z Michelle Trachtenberg. ) 
Fani długo czekali na powrót bohaterek kultowego serialu. Po pierwszym pełnometrażowym filmie w 2008, który nie powalił ani krytyków ani publiczności, producenci muszą postarać się aby czymś zaskoczyć. Ślub niedostępnej Sam Jones byłby jednym z ciekawszych wątków