Jeżeli akurat należysz do osób, które nie mogą znieść rozstania ze swoim BMW, gdy są w powietrzu, na pewno ucieszy Cię wiadomość o samolocie niemieckiej marki. Projektanci z amerykańskiego oddziału BMW zaprojektowali wnętrza pasażerskich samolotów skonstruowanych przez firmę Embraer. Phenom 100 i 300 to dwa modele brazylijskich samolotów, które należą teraz to jednych z najmodniejszych i najbardziej ekskluzywnych maszyn lotniczych.
Piękna, biała skóra z elementami drewnianymi, a wszystko to wykończone metalowymi dodatkami, znakomicie zdobi wnętrza samolotów. Wnętrze jest bardzo czyste, proste i minimalitsyczne, nie ma niepotrzebnych kolorów czy wzorów. Zostało one wykonane w zgodzie z niemieckim smakiem, jakie widzieliśmy chociażby w produktach Dieter Rams dla Brauna.
Styliści z BMW pomyśleli jednak nie tylko o pasażerach, ale również o pilotach, którzy czuwają nad naszym bezpieczeństwem. Kabiny pilotów nie tylko są atrakcyjnie pod względem estetyki, ale gwarantują komfort oraz funkcjonalność. 
Histroia BMW zaczęła się w XX wieku od produkcji samolotów, dopiero później przeszli na samochody oraz motocykle. Jednak wraz z końcem II Wojny Światowej zaprzestali produkcji samolotów, teraz zamują się jej stylizacją.
Colin Stevens, który jest vice szefem Embraera, jest zachwycony współpracą i gwarantuje, że na pewno nie skończy się ona na tych dwóch modelach.
Jak Wam się podoba wnętrze?