Samsung rozpoczyna nowy rok nowym „dwukartowcem” Duoz C6112. Ten klasyczny slider z powodzeniem wybawi nas z konieczności obsługiwania i noszenia przy sobie dwóch telefonów. Jego atuty to przede wszystkim prostota i wygoda obsługi. Przełączanie między kartami wymaga tylko jednego ruchu palcem, a najważniejsze funkcje multimedialne są zawsze pod ręką. Całość uzupełnia zgrabna obudowa o wymiarach 105,8x50x16,5 mm i przystępna cena – 699 PLN.

Metaliczny kolor obudowy doskonale uzupełnia klasyczny design najnowszego telefonu Samsung. Wszystkimi możliwościami nowego Duoza możemy z łatwością zarządzać dzięki dużym i wygodnym przyciskom funkcyjnym, wysuwanej klawiaturze oraz wyświetlaczowi QVGA o rozdzielczości 2,4”. W wolnej chwili możemy skorzystać z aparatu 2MPix, odtwarzacza muzycznego, radia FM z funkcją nagrywania lub szybkiego dostępu do portali społecznościowych. 

Duoz C6112 potrafi znacznie więcej... Dzięki funkcji Rozpoznanie muzyki z łatwością poznasz tytuł i wykonawcę piosenki, która wpadła Ci w ucho, a Sfałszowane połączenie może okazać się naprawdę pomocne, znajdziesz się w podbramkowej sytuacji. Najnowszy dualny telefon Samsung wyposażono również w funkcję Wiadomości alarmowej, która pozwala na szybkie zawiadomienie wybranych przez Ciebie osób, jeśli masz kłopoty.

Duoz C6112 dostępny jest w sprzedaży od początku stycznia dwóch wersjach kolorystycznych: czerwonej oraz szaroniebieskiej. Cena SUGEROWANA: 699 PLN.