Samsung E2550 to kompaktowy slider, który odzwierciedla dynamizm i styl jego użytkowników. Ten telefon z pewnością nie pozwoli się nudzić – zapewnia dostęp do szerokiej gamy multimediów, gier oraz aplikacji.

Multimedialna rozrywka
Samsung E2550 doskonale sprawdzi się w roli podręcznego odtwarzacza multimedialnego. Dzięki obsłudze kart pamięci MicroSD o pojemności nawet do 8 GB nowy slider pozwala przechowywać pokaźną liczbę ulubionych utworów, a funkcja Bluetooth umożliwi szybkie wymienianie się nimi z przyjaciółmi. Muzyczne możliwości urządzenia uzupełnia Radio FM oraz technologia SoundAlive, dzięki której dźwięki zyskują głębokie, czyste brzmienie. Ponadto, telefon wyposażono w aparat fotograficzny 1.3MPix z funkcją nagrywania filmów wideo. Dla wielbicieli portali społecznościowych Samsung przygotował niespodziankę: na pulpicie telefonu znajduje się skrót do Facebooka, który gwarantuje błyskawiczne połączenie się, wysyłanie wiadomości czy edycję profilu.

Lekki i wygodny
Samsung E2550 to propozycja dla użytkowników ceniących sobie prostotę i szybki dostęp do niezbędnych funkcji. Niewielkie wymiary i ergonomiczny kształt aparatu sprawiają, że z pewnością zmieści się w dłoni lub w kieszeni. Korzystanie z telefonu ułatwia klawisz nawigacyjny umieszczony bezpośrednio pod wyświetlaczem. Zaprojektowana z troską o każdy detal smukła obudowa nadaje urządzeniu nowoczesnego charakteru. Nowy slider Samsunga to również komfort i pewność obsługi – wszystkimi funkcjami telefonu można zarządzać przy pomocy wygodnej wysuwanej klawiatury, a wydajna bateria zapewnia do 550 minut czasu rozmowy i 550 godzin 
w czasie czuwania.

Samsung E2550 jest już dostępny w Polsce w sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 279 PLN.