Na półki sklepowe w marcu trafiła najnowsza płyta Danniego „Set Your Body Free” Danny specjalnie przygotował niespodziankę dla polskich fanów! Do polskiej wersji płyty dołączony został specjalnie nagrany na tę okazję duet z Sashą Strunin z grupy The Jet Set.
Płyta okazała się wielkim hitem, dlatego piosenkarka, która w tym roku obchodzi 20. urodziny, szykuje się do wydania solowej płyty. Premiera krążka szykowana jest na 21 października!
Artystka uważa, że jej najnowsze dzieło już dużo dojrzalsze, niż cokolwiek zrobiła do tej pory.
Solowy debiut wokalistki znanej do tej pory z grupy The Jet Set nosi tytuł "Sasha". Na płycie znajdą się utwory w stylu r'n'b, pop i dance. Przy tworzeniu płyty pomagał jej m.in. Michael Jackson. Jednak nie słynny król popu, tylko producent r'n'b !Bazz, współpracownik m.in. Justina Timberlake'a czy Skin.
Sama Sasha zachwycona jest swoim współpracownikiem. W skrócie opowiedziała nam, jak poznała Michaela Jacksona „Kiedy po naszych wstępnych rozmowach przyszłam po raz pierwszy do studia, żeby coś nagrać, przedstawił mi się właśnie jako !Bazz. Nie wytrzymałam i zapytałam: "Jak naprawdę się nazywasz?". Na co usłyszałam: "Usiądź". Usiadłam. "Nazywam się Michael Jackson (śmiech)". "OK - mówię - teraz już wszystko wiem".