Heidi Klum i Seal rozstali się


Pogłoski okazały się prawdziwe – Heidi Klum i Seal są w separacji. To koniec wspaniałej i wielkiej miłości.
Seal wydał oficjalne oświadczenie dla portalu people.com potwierdzające pogłoski o rozstaniu jednej z najgorętszych par Hollywood. Seal powiedział, iż po prawie siedmiu latach lojalnego i kochającego się związku ich miłość osiągnęła kres. Mimo, iż nadal się szanują postanowili o separacji. Wskazał również na różnice wynikające z ich wychowania, które prawdopodobnie stały się przyczyną rozpadu małżeństwa.
Dobro ich dzieci jest dla nich najważniejsze i dlatego postarają się razem i zgodnie dalej nimi opiekować. Prosi przyjaciół i bliskich o niekomentowanie ich decyzji i wyrozumiałość właśnie ze względu na dzieciaki.

Para doczekała się trójki wspólnych dzieci (Henry 6, Johan 5, Lou 2). Razem wychowywali także Leni (7 ½), której ojcem biologicznym był Flavio Briatore. Heidi w Grudniu 2004 otrzymała od Steala pierścionek zaręczynowy z żółtym, 10 karatowym diamentem.

Heidi Klum i Seal rozstali się

Heidi Klum i Seal rozstali się

Heidi Klum i Seal rozstali się


Od tego momentu związek Heidi i Seala uchodził za wyjątkowo zgodny. Pogłoski o ich kłopotach małżeńskich trwały już od dłuższego czasu, a narodziny najmłodszej Leni miały scementować związek. Czas pokazał, że były to złudne nadzieje. Szkoda, bo była to naprawdę piękna para.


Autor: Małgorzata Bulaszewska