Jeżeli chcecie wydać 960 PLN za nocleg, spędzić znakomity weekend z dala od rozhisteryzowanej Polski i pragniecie zaimponować swojej drugiej połowie wybierzcie się do Seezeitlodge.

Ultradesignerski, wyrafinowany i przepełniony pozytywną energią hotel ze znakomitym SPA oraz wyborną kuchnią, serwowaną w restauracji LUMI kreuje trendy.

To miejsce od którego powinni się uczyć zarządzający hotelami w kraju nad Wisłą. Wszystko jest tu na miejscu, nic nie irytuje, obsługa pozostaje dyskretnie do dyspozycji.

Zwróćmy uwagę na przeszkloną saunę widokową, delektujmy się designerskimi pokojami wypełnionymi znakomitymi meblami, cieszmy się otaczającą obiekt przyrodą i zapomnijmy o błogim świecie w restauracji hotelowej.

Obiekt choć sporych rozmiarów (12.860 m2), daje poczucie butikowej ekskluzywności.

Na gości czeka 100 pokoi i apartamenty oraz zupełnie nowe SPA z centrum saunowym (sauny fińskie, aromatyczne i parowe) oraz basenem wewnętrznym i zewnętrznym typu Infinity.

Architektura jest zdeterminowana przez przyrodę i stanowi jej integralną część.

Tarasy, drewniane elementy elewacji i prosta bryła tworzą spójną całość.

Miejsce, w którym naładujemy akumulatory na kolejne wyzwania związane z nieprzewidywalną sytuacją w Polsce. Rekomendacja trendu.pl