Na nadchodzący karnawał Sephora, lider sprzedaży rynku kosmetyków selektywnych wyznaczający trendy, poleca limitowaną edycję roziskrzonej kolekcji karnawałowej Holodiam, stworzoną przez profesjonalną markę Make Up For Ever. Hitem na Gwiazdkę i karnawał 2012 są brokatowe sztuczne rzęsy Holodiam, dzięki którym makijaż w mgnieniu oka stanie się jeszcze bardziej wysublimowany, a cała stylizacja zyska szczyptę sezonowego szaleństwa. W skład kolekcji wchodzi też limitowana edycja  Holodiam Powder, opalizującego sypkiego pudru zawierającego kolorowe drobinki odbijające światło, przeznaczonego do stosowania na powiekach i policzkach. Dzięki trwałości i wysokiemu nasyceniu pigmentami, zapewni oczom głębię i magnetyzm spojrzenia, aż do bladego świtu! Zawarta w Holodiam Powder masa perłowa tworzy spektakularny holograficzny efekt oparty na dynamicznie zmieniających się kompozycjach barw. Puder dostępny jest w dwóch odcieniach: złotego brązu i srebrnym.

„Aplikacja sztucznych rzęs wymaga pewnej wprawy, dlatego marka MUFE podpowiada, jak osiągnąć biegłość w tej sztuce, aby zabłysnąć w karnawale. Najpierw, aby podkręcić rzęsy, należy nałożyć maskarę. Następnie trzeba oszacować długość naturalnej linii rzęs. Jeśli łuk sztucznych rzęs jest zbyt długi, należy przyciąć go od strony wewnętrznego kącika oka, aby idealnie pasował do kształtu powieki. Kolejnym krokiem jest nałożenie kleju na pasek. Następnie sztuczne rzęsy trzeba umieścić nad naturalnymi i ruchem od środka linii rzęs na zewnątrz przyciskać tak, aby pasek idealnie przylegał do powieki” – powiedział Sergiusz Osmański, dyrektor artystyczny i PR, Sephora Polska. „Do uzupełnienia stylizacji polecam też gorąco Holodiam Powder, puder o tysiącu odcieni zamknięty w wyrafinowanym opakowaniu, który dzięki bogactwu refleksów nada niepowtarzalny wyraz makijażowi w stylu smokey eye” – dodał Sergiusz Osmański.

Cena zestawu brokatowych sztucznych rzęs do wielokrotnego użytku, zawierającego także klej, wynosi 79 zł. Holodiam Powder kosztuje 105 zł. Uzupełnieniem kolekcji jest uwielbiana przez fanki piękna paleta Smoky Eye Palette w wersji Holodiam, zawierająca gamę ośmiu cieni do powiek w świetlistych, opalizujących i satynowych odcieniach. Cena palety to 175 zł.