Już dzisiaj swoją emisję rozpoczyna większość polskich seriali. Emitowanie nowych odcinków oznacza rychły powrót jesieni i koniec ciepłego i sielankowego lata. Dla jednych jest to najgorszy okres: nauka, praca i brzydka pogoda. Jednak dla innych jest to serialowy raj. Od dzisiaj oficjalnie większość polskich seriali rozpoczyna powakacyjną emisję. Jesień 2009 w polskich serialach zapowiada się bardzo emocjonująco. Fanów ''Teraz albo nigdy'' może ucieszyć fakt, że w serialu pojawi się nowa postać, którą zagra Anna Mucha. Tym razem Ania będzie kokietować z Mateuszem Damięckim. Czy ich ''nastoletni flirt" skończy się w łóżku, czy jest to tylko marzenie Andrzeja?

Dla osób, którym spodobał się serial opowiadający o losach polskiej emigracji w Londynie może ucieszyć fakt, że już 10 września o godzinie 20.20 rozpocznie się emisja 2 sezonu. Jak potoczą się losy bohaterów, czy zostaną w Londynie czy wrócą do Polski dowiemy się już wkrótce. Z kolei w drugim sezonie Ojca Mateusza pojawią się sceny niczym z serialu policyjnego. W M jak Miłość będziemy borykać się z problemami Hanki i Marka oraz młodych Zduńskich, którzy ze względu na zdrowie swojej córki najprawdopodobniej będą musieli się rozstać na jakiś czas. Jak widać serialowa jesień zapowiada się bardzo emocjonująco tym bardziej, że pojawia się dużo nowych tytułów jak Dom nad rozlewiskiem czy Naznaczony.

Dla miłośników wszystkich ''telenowel'' rozpoczyna się gorący okres, który dla innych oznacza koniec słonecznej pogody i nadejście jesiennej szarugi. A co Wy myślicie o polskich serialach? Który z nich jest waszym ulubionym?