Z wielką przyjemnością przedstawiamy najnowsze osiągnięcie szwajcarskiej kosmetologii : Serum pod oczy i na górna powiekę z linii Dermatopoietin zastępujące lifting powieki górnej.

Jak to działa? Dermatopoietina jest syntetycznym odpowiednikiem naturalnego peptydu odpowiadającego za utrzymanie młodego wyglądu skóry. Największe stężenie tej substancji występuje w okresie wczesnej młodości i niestety maleje z wiekiem. Prace nad wytworzeniem zamiennika trwały od ponad 30 lat . Kolejnym , trudnym etapem okazało się wprowadzenie preparatu w głębokie warstwy skóry.

Dopiero w 2009 roku po serii badań i testów - powstała pierwsza linia kosmeceutyków z zawartością dermatopoietiny. Preparaty są absolutnie innowacyjne, po zastosowaniu skóra sama zaczyna się regenerować w swoich głębokich warstwach, co powoduje uruchomienie produkcji kolegenu, elastyny i kwasu hialuronowego. W przypadku serum pod oczy i na górną powiekę - Eye Contour Rejuvenation następuje likwidacja cieni i worków pod oczami , natomiast skóra powieki górnej ulega wygładzeniu i podniesieniu w taki sposób , że osiąga się efekt jak po liftingu chirurgicznym. Terapia trwa dwa miesiące : przez pierwszy miesiąc należy stosować Eye Contour Rejuvenation Serum 1 a w dalszym miesiącu Serum Nr 2. Efekty są absolutnie spektakularne ! Preparat stanowi doskonała propozycję dla osób chcących odmłodzić spojrzenie , ale zachować naturalny wyraz oczu , co często nie jest możliwe po zabiegach chirurgicznych. Preparat nie uczula, ma delikatny zapach i bardzo delikatna konsystencję.

Zatrzymasz wypadanie włosów w ciągu 72 godzin!

Kolejnym hitem z linii Dermatopoietin jest serum zatrzymujące wypadanie włosów w ciągu zaledwie…72 godzin od momentu zastosowania - Hair Protection System Serum Day 1-4. Preparat należy wetrzeć w skórę głowy przed zaśnięciem a rano włosy umyć szamponem . Terapia prowadzona w ten sposób powinna trwać przez cztery dni. Rezultaty przechodzą najśmielsze oczekiwania : serum z dermatopoietiną jest prawdopodobnie jedynym tego typu preparatem na świecie o takiej skuteczności : włosy przestają wypadać w 72 godziny od pierwszego zastosowania ! Dodatkowo w linii znajdują się : szampon z zawartością dermatopoietin dający efekt lekkich i błyszczących włosów oraz Serum Day 5-14 nadające włosom dodatkowej witalności, połysku oraz życia. Wszystkie preparaty zawierają dodatkowo Hexapeptide 18 radykalnie poprawiający mikrocyrkulację w skórze głowy.

Likwidacja cellulitu w ciągu 2 tygodni? Niemożliwe staje się …możliwe.

Serum do ciała z zawartością dermatopoietin likwiduje zewnętrzne oznaki cellulitu już w dwa tygodnie od pierwszego zastosowania. Kuracja trwa dwa miesiące: przez pierwszy miesiąc należy używać Serum nr 1 a w kolejnym General Purpose Skin Emulsion. Pierwsze rezultaty kuracji są widoczne już w dwa tygodnie po zastosowaniu : skóra staje się gładka i sprężysta a jej powierzchnia wyraźnie wyrównana.

Linia z zawartością dermatopoietin została wyróżniona Nagrodą Główną Międzynarodowych Targów w Lodzi - Uroda i Estetyka.

W skład linii wchodzą ponadto preparaty odmładzające twarz i dekolt, żel do paznokci wzmacniający płytkę i pobudzający wzrost paznokci, odmładzający krem do rąk , krem do stóp oraz linia męska.


Dermatopoietin to prawdziwy przełom w kosmetologii - pierwsze na świecie preparaty zmuszające skórę do samoodnowy. Sklep online : www.doris-dorin.com

 

pupy_400

oczy5_400