Budzisz sie rano, za oknem szaro, zimno… idziesz do łazienki, bierzesz szybki prysznic, a potem otwierasz szafę. Zakładasz pierwszą, lepszą, wyciągniętą bluzkę i jeansy, bo tak Ci najwygodniej.

Szybkie śniadanie, kawa. Spoglądasz w lustro … malujesz rzęsy i przeciągasz błyszczykiem usta. Włosy wiążesz w koński ogon. Na nic więcej nie ma już czasu. Wybiegasz.

I tak cały czas. Nic Ci sie nie chce. Czyżby zimowa chandra? A może warto coś zmienić? Zrobić coś więcej dla siebie? Coś, dzięki czemu poczujesz się piękna i wyjątkowa.
Coś, co poprawi Ci humor i będzie wyjątkowym prezentem walentynkowym dla ukochanego?

Sesja zdjęciowa w studio. Nie musisz myśleć co na siebie włożyć, nie musisz myśleć jaki zrobić makijaż. Masz pod ręką doświadczoną stylistkę i makijażystkę, które w mgnieniu oka wyczarują dla Ciebie całkiem nowy look. A fotograf zadba o to, żebyś przed obiektywem czuła się zrelaksowana i pewna siebie. Z szarej myszki stworzą piękną ,elegancką i seksowną kobietę. Z cienkich i słabych włosów wyczarują burzę loków, a Twoje hipnotyzujące spojrzenie spod wachlarza rzęs oczaruje każdego.

Jeśli chodzi o samą sesję zdjęciową to tutaj pomysłów jest naprawdę mnóstwo. Możesz wybierać spośród sesji w stylu glamour/w samej bieliźnie/ w stylu retro/pin up i wielu wielu innych .

Pamiętaj, że to Ty jesteś gwiazdą tego dnia i ze to Ty masz sie dobrze czuć . Sama możesz zaproponować temat sesji. Profesjonalnie wykonane zdjęcia będą Ci przypominały, że jesteś piękną kobietą. Poprawią Twoją samoocenę. Wydrukowane i oprawione w ramkę zdjęcie, może być świetnym prezentem dla ukochanego mężczyzny z okazji Walentynek.

sesja zdjęciowa

sesja zdjęciowa

sesja zdjęciowa

sesja zdjęciowa

sesja zdjęciowa

sesja zdjęciowa

sesja zdjęciowa

 

Zdjęcia autorstwa Magdaleny Kowalczyk.


Autor tekstu: Magdalena Kowalczyk