Sesja Scarlett Johansson dla Dolce&Gabbana Cosmetics. Strój i makijaż aktorki przywodzi na myśl klimat lat 50-tych oraz najsławniejszą na świecie sex- bombę Marilyn Monroe. Scarlett ubrana jedynie z kuszącą bieliznę wije się seksownie w atłasowej pościeli. Kremowy kolor pościeli zlewa się z barwą tkaniny oraz upudrowaną skórą, która wygląda bardzo ponętnie. Usta gwiazdy pomalowane zostały krwistoczerwoną szminką, paznokcie lakierem o tym samym odcieniu kontrastującym z bladą skórą. Piękne i bardzo seksowne zdjęcie Scarlett wykonane zostały przez Sølve Sundsbø.

Sesja Angeliny Jolie wykonana przez Davida LaChapelle, sławnego fotografa znanego z kontrowersyjnych sesji zdjęciowych, w czasie których gwiazdy pokazują swoje drapieżne, dzikie oblicza. Sławna Hollywoodzka aktorka brała udział w sesji z koniem. Angelina bardzo dobrze bawiła się podczas robienia zdjęć co widać na każdej fotografii, na której półnaga i seksowna biega po trawie w towarzystwie białego wierzchowca. Zdjęcia wydają się być zrobione spontanicznie, pod wpływem chwili, impulsu, co stanowi o ich głębi i prawdziwej kobiecości jako została uchwycona.

Sesja Lady Gaga dla magazynu MAXIM- ubrana w czarną seksowną bieliznę, półprzezroczyste tkaniny i lateks kontrowersyjna piosenkarka kusi czytelników popularnego pisma dla panów. Gaga zdecydowała się na rozbieraną sesję i paradoksalnie wyszło jej to na dobre ponieważ zdjęcia podkreślają to, co piękne i kobiece w osobie uznawanej przez niektórych za hermafrodytę. Pikanterii dodają akcesoria w klimacie sado-maso (maska, długie lateksowe rękawiczki) oraz odważne pozy gwiazdy. Zdjęcia nie są szczególnie oryginalne jednak biorąc pod uwagę grupę docelową, dla której mają być one przeznaczone nie należy się dziwić, a warto pogratulować kreatywności fotografowi, który sprawił, że Gaga wreszcie wygląda naprawdę sexy.

Sesja Megan Fox dla magazynu GQ- uznana za najseksowniejszą na świecie kobietę gwiazda transformersów, Megen Fox wystąpiła w sesji zdjęciowej dla czasopisma GQ. Aktorka odziana jedynie w skąpe bikini zachwyca wspaniałą figurą. Gwiazda pręży swoje zmysłowe ciało, na które mężczyźni z całego świeta wciąż pragną patrzeć i nie tylko… Zdjęcia natomiast są oryginalne i nietypowe za sprawą wyrazistej kolorystyki (łączenie kontrastowych nasyconych barw) i saturacji, jaką zastosowano przy obróbce fotografii. Takie połączenia barw wywołują efekt pobudzonej seksualności i sensualności, którymi to cechami z pewnością odznacza się Megan Fox.

Sesja Lily Allen dla magazynu Q- Lily Allen to gwiazda, która z upodobaniem odrywa swoją seksualność pozując topless i udzielając pikantnych wywiadów. Piosenkarka prezentuje się niezwykle zmysłowo i uwodzicielsko na okładce czasopisma Q w towarzystwie dwóch czarnych panter. Gwiazda ubrana jedynie w spodenki, czarne rajstopy i lakierowane buty na koturnach zachwyca piękną figurą, której niestety w rzeczywistości nie posiada. Na zdjęciu dominują barwy kontrastowe jasne i ciemne (głównie czarny, biały i szary) co sprawia, iż kobiece kształty Allen są lepiej uwydatnione, a jej figura optycznie wyszczuplona.

Sesja Britney Spears wykonana przez Michaela Thompsona dla W Magazine- księżniczka muzyki pop na zdjęciach uznanego fotografa prezentuje się zgoła inaczej niż na większości rozbieranych fotek, jakie wciąż krążą w sieci. Thompson postawił bowiem na dobrze pojmowany minimalizm oraz elementy futurystycznego stylu (meble, rekwizyty). Britney mimo, iż jest rozebrana nie wygląda wulgarnie i wyzywająco. Kolorystyka fotografii powoduje, że pełne kształty Britney są optycznie wyszczuplone. Niestety, nie obyło się bez retuszu.

Sesja Rihanny wykonana dla Vogue - Rihanna jest niezwykle seksowną kobietą dlatego uchwycenie jej wdzięków nie przysparza fotografowi kłopotów. Sesja dla popularnego czasopisma jest jednak wyjątkowa ponieważ gwiazda na zdjęciach przeobraziła się w famme fatale i dominę. Silna osobowość Rihanny została podkreślona na fotografiach za pomocą odpowiednich akcesoriów (pejcz, laksowe wdzianko). Zdjęcia wydają się być bardzo sztuczne, lecz o taki właśnie efekt chodziło fotografowi, który pokazał jak silna, odważna i zmysłowa jest współczesna kobieta