Historia ta ma swój początek w wiekach dawno minionych. W czasach, kiedy ludzkość dopiero rozpoczynała mozolną budowę cywilizacji. W wymiarze zupełnie niepodobnym do naszego mieszkały potężne i złe do szpiku kości istoty. Nikt nie pamięta już jak nazywały się naprawdę. Ludzie na zawsze zapamiętają je jako Demony. Wykorzystując chciwość człowieka i potężną magię, Demony znalazły drogę do naszego uniwersum. Tak rozpoczęła się trwająca wieki walka o planetę, którą nazywamy domem. Wróg pojawia się co tysiąc lat i nie spocznie, póki nie zgniecie ostatniego bastionu ludzkości.

Wybierz stronę konfliktu i poprowadź swoje wojska do walki. Kampania ludzi to heroiczna obrona przed atakami Demonów na przestrzeni 6000 lat przy pomocy magii i techniki. Przybysze z innego wymiaru są złem wcielonym, które stara się zdominować wszechświat niszcząc wszystko co stanie na ich drodze. Gracz ma do dyspozycji magiczną liczbę siedmiu ludzkich cywilizacji w różnym stopniu cywilizacyjnego rozwoju i siedmiu ras demonów.

Pojedyncze jednostki podlegają specjalnemu systemowi promocji, dzięki któremu nawet najmniej ważny trybik machiny wojennej może awansować do stopnia generała, króla lub lorda demonów. Automatyzacja aspektów ekonomicznych sprawia, że gracz może skupić się na prowadzeniu działań wojennych, dzięki czemu rozgrywka jest niezwykle dynamiczna, a najnowszej generacji grafika zapewnia fantastyczną oprawę wizualną

Więcej na gamelobby.pl