Każda z nas przed wakacjami wpada w panikę, że przytyła i że jej ciało nie wygląda wystarczająco dobrze w bikini. Żeby ciało ładnie się prezentowało nie tylko trzeba zrzucić zbędny zimowy tłuszczyk, ale przede wszystkim zadbać o swoją skórę. Dlatego zapomnijcie przede wszystkim o solarium. Jeśli chcecie nabrać delikatnego brązowego koloru, to postawcie na spędzanie aktywnie wolnego czasu. Nie tylko zrzucicie parę kilo, ale przede wszystkim wasz kolor skóry będzie delikatnie brązowy.  Poza tym nie zapomnijcie o peelingu do ciała. Nie tylko odmłodzi waszą skórę, ale sprawi, że będzie jeszcze bardziej delikatna. Polecamy peeling do ciała Sephora Brown. Wasza skóra będzie gładsza niż kiedykolwiek, a cena nie jest wysoka 39 złotych. Kolejnym ciekawym produktem jest peeling Farmona Magic Spa. Doskonale wygładza a zapach wanilii podczas każdego zabiegu pielęgnacyjnego wprawi nas w błogi stan. Cena nie jest wygórowana 25 złotych za 200ml.
Dbając o nasze ciało nie można zapomnieć o stopach. Zakładając bikini stopy odgrywają bardzo ważną rolę(tym bardziej, że niektórzy mężczyźni mają fetysz stóp). Dlatego radzimy wam wlać do gorącej wody mleko. Nic bardziej nie zmiękczy waszych przemęczonych stóp.  Bo takim zabiegu warto również zakupić specjalny peeling do stóp. Farmona ma w swojej ofercie niedrogi(około 7 złotych), a bardzo efektywny peeling, który odmłodzi nasze stopy.  Świeży zapach umili nam jego użytkowanie.  Innym godnym uwagi preparatem jest Scholl Peeling złuszczający do stóp. Co prawda cena jest dużo wyższa(około 17 złotych).  Jednak jest wskazany wszystkim osobom, które mają poważniejsze dolegliwości skórne na stopach.

Bikini będzie się super prezentować z nową fryzurą, która sprawi, że nie jeden mężczyzna zwróci na nas uwagę.  Pamiętajcie w tym roku modne są zadziorne uczesania. Jeśli masz krótkie włosy to warto wystylizować się na punka.  Asymetria i grzywki w dalszym ciągu pozostają na topie. Ostateczny wybór należy do Was! Wszystko zależy od tego jakie bikini wybrałyście!