Pod kryptonimem „Sezon006“w zaskakującej sesji zdjęciowej debiutuje 7-ego września nowa kolekcja Turbokolor. Wszystkie projekty zobaczymy również dwa dni później podczas otwarcia galerii Veteran na ulicy Mokotowskiej w Warszawie, gdzie będzie pierwszy flagowy sklep Turbokolor. Na to czekali fani streatwearu w Polsce.

Hasło „Entuzjazm ponad eskapizm“, które towarzyszy nam od początku, nabiera w „Sezonie006“ szczególnego wymiaru. Turbokolor jesienią to riposta na warunki pogodowe i mentalne ochłodzenie. Nasze ubrania wyrażają zmianę myślenia u młodych ludzi, i to nie tylko w sferze streetwearu – mówi projektant Paweł Kozłowski “Swanski“.

Nowy szyk ulicy - wyrazista warstwa graficzna charakteryzująca projekty Turbokolor, tym razem wkracza w nowy dialog z materiałem, krojem i detalem, które zdecydowanie wychodzą na plan pierwszy. Takie rozwiązania są atrakcyjne nawet dla dziewczyn, które śmiało mogą przywdziać męskie bluzy.

Oficjalna premiera kolekcji w sesji zdjęciowej publikowanej na www.turbokolor.com, a tam T-shirty, kurtki, spodnie i inne ubrania-hybrydy, takie jak Odra - cross over cardigana z bluzą z kapturem oraz nowe spojrzenie na klasyki. Oprócz zaskakujących rozwiązań projektowych i graficznych Swanskiego, koszulka „Hairy Thoughts“ (TERESPOL) autorstwa TEMPO, oficjalnego Entuzjasty TK.

Veteran – sklep flagowy Turbokolor, to pierwszy sklep, w którym zaprezentowany zostanie na żywo najnowszy „sezon006“. Oprócz regularnej kolekcji będą tu dostępne, stworzone specjalnie dla Veterana i dostępne tylko tu, promodele oraz limitowane projekty autorstwa Entuzjastów TK. Do tego grona w kolejnym sezonie dołączy angielski artysta, malarz, Will Barras, który malował ostatnio razem ze Swanskim podczas Festiwalu „City Dopping“, a jego obrazy sprzedaje prestiżowa londyńska galeria Stolen Space.

Podczas otwarcia sklepu rusza konkurs PRZYMIERZALNIA, czyli ubrania za zdjęcia. Regulamin na stronie www.maggnes.com. Veteran zajmie się również prezentacją sztuki ulicznej, co zapowiedziała wystawa „Wooden Canves“ Swanskiego.

Kolekcja „sezon006“ dostępna będzie w Polsce i zagranicą w sklepach z dystrybucją TK oraz na stronie www.turbokolor.com.

Veteran – Mokotowska 26
Warszawa
Start 15 godzina