Zdobyła ona serce wielu Polaków. Jednak dla niektórych może wydawać się dosyć nudna. Ćwiczenia głównie polegają na oddychaniu. Podstawową myślą jogi jest możliwość oświecenia poprzez koncentrację, medytację i ascezę. Po całych takich dwóch godzinach oddychania, mam wrażenie, że zamiast czuć przepływ energii, chce mi się jeść i spać!
Wiele osób ma z tym problem, dlatego powstała nowa odmiana jogi – Shakti Dance. Podbił już wiele krajów Europy, teraz czas na Polskę!
Joga tańca działa od razu po pierwszych minutach. Człowiek czuje się jak dziecko. Jest olbrzymi przepływ energii, czujemy się lekko, zwinnie i niezwykle elastycznie!
Shakti Dance pracuje energetycznie nad rozwijaniem sztuki intuicji i swobodnego ruchu poprzez doświadczanie stanów mistycznych
Shakti Dance nie tylko Nas relaksuje, ale również uwalnia wszystkie nasze napięcia, zwiększa witalność, buduje pozytywną energię, powoduje wzrost zakresu stresu oraz poprawia cały układ krążenia!
Coś idealnego na taką okropną zimą, szarą rzeczywistość, jaka jeszcze będzie Nam towarzyszyła przez następne kilka miesięcy