Magazyn Life & Style zadaje sobie pytanie w najnowszym numerze, czemu Angelina Jolie próbuje zmienić trzyletnią Shiloh w chłopczyka. Aktorka nie tylko swoją pierwszą córeczkę nazywa John, ubiera ją w chłopieńce ubrania i ostatnio obcięła ją na chłopczyka. Life & Style zebrało kilku ekspertów, aby wyjaśnili czemu Angie chce zrobić z Shiloh najmłodszą lesbijkę świata.
Alana Kelen, stylistka mody z programu VH1: “Shiloh coraz częściej wygląda jak chłopczyk i przekracza granicę dobrego smaku.”
Gili Rashal-Niv, stylistka gwiazd: "Wiem o tym, że czasy są ciężkie, ale czy Angie rzeczywiście musi ubierać Shiloh w ubrania swoich starszych braci? Miejmy nadzieję, że nie zobaczymy Maddoxa w różowych sukienkach z falbankami.”
Jest pytanie czy trzy letnia dziewczynka powinna się ubierać jak chce, czy może lepiej gdyby miała przez mamę troszkę narzuconych standardów. Jednak czemu od razu nazywać ją John oraz obcinać na chłopczyka. Czy to sama Shiloh jest za to odpowiedzialna, a Angelina jej się tak poddaje. Czy może aktorka nie chce swojej zastępczyni, która dojrzewa na piękną dziewczynkę.
Na drugim biegunie mamy Katie Holmes i jej córeczkę Suri, która w wieku czterech lat chodzi w szpilkach i torebkach za kilkadziesiąt tysięcy dolarów. Czy tak trudno znaleźć w show-biznesie normalność?
Co sądzicie o wizerunku małej Shiloh?