Karnawał coraz bliżej. Nie da się ukryć, że jest to czas połyskujących tkanin, cekinów, brokatu czy złotych nici.

Chcesz lśnić niczym milion gwiazd? Teraz to możliwe, bo teraz rządzi błysk!

W tym sezonie projektanci postawili na lśniące aplikacje i tkaniny, które rozświetlą każdy wieczór. Dolce&Gabbana, Giambattista Valli, Ralph Lauren, Stella McCartney, Balmain czy Chanel to projektanci, którymi warto się inspirować szukając błyszczących i ekstrawaganckich kreacji.

Niezwykłe suknie wieczorowe, inspirowane tym trendem możecie znaleźć w najnowszej kolekcji Adrianny Papell i Aidana Mattoxa. Kolory wiodące to złoto i srebro, jednak jest także coś dla miłośniczek kolorowych ubrań, szukających czegoś wyjątkowego – głębokie granaty, zielenie i czernie.

Metaliczne tkaniny królują również w modzie codziennej i dodatkach, ale wieczorem warto postawić na total look w postaci długiej sukni ociekającej złotem lub sexownej małej czarnej.

Tej zimy możecie zaszaleć! Błysk wieczorową porą jest jak najbardziej na miejscu! A dzięki sukniom Adrianny Papell i Aidana Mattoxa każda kobieta poczuje się jak prawdziwa gwiazda. Idealnie dopasowane, eleganckie i podkreślające atuty kreacje to hit tego sezonu.

Sukienki do kupienia w sklepach Monaco Fashion Store i Royall Collection.