SHOP LOCAL!, czyli POP UP SHOP Polskich Projektantów tuż przed majówką w dniach28-30 kwietnia (poniedziałek- środa) odwiedzi WARSZAWĘ!

To niezwykła szansa, aby kupić rzeczy od polskich projektantów, które na co dzień można dostać tylko w Internecie. Przyjdź, porozmawiaj z ciekawymi ludźmi, poczuj fantastyczną atmosferę, upoluj wyjątkowe rzeczy i baw się razem z nami… Nie może Ciebie zabraknąć na tym wyjątkowym, modowym wydarzeniu!

Ta edycja będzie niezwykła, ponieważ będzie można na niej znaleźć wszystko, co kojarzy nam się z wiosennym przebudzeniem…Będą różne strefy i wystawcy, którzy nam się kojarzą z lekkością, zmianami w mieszkaniu, poprawą urody na wiosnę.

Odwiedź strefę DECO, żeby odmienić wnętrza Twojego domu, w strefie KIDS znajdziesz upominki dla najmłodszych, strefa URODA pomoże Tobie uzyskać promienny wygląd, strefa BIŻUTERIA będzie obfitować w piękne dodatki, a w strefie UBRANIA& AKCESORIA znajdziesz lekkie i zwiewne sukienki, balerinki, torebki czyli wszystko to, co sprawi, że poczujesz się wyjątkowo... wiosennie i radośnie!

SHOP LOCAL! chce promować lokalnych twórców oraz firmy i udowodnić, że w łatwy sposób, a także nie nadwyrężając portfela można łączyć modę autorską z propozycją sklepów sieciowych.

Piąta edycja targów młodych projektantów SHOP LOCAL! nas zaskoczy. Organizatorzy przewidzieli dużo niespodzianek!

SHOP LOCAL! odbędzie się od poniedziałku do środy – 28-30 kwietnia w przestrzeni C.H. BLUE CITY.

Założeniem jest zebranie w jednym miejscu różnorodnych marek projektantów, których wspólnym mianownikiem jest innowacyjność, twórczość, a także chęć otwarcia się na bezpośredni kontakt z klientem.

Ponad 50 wystawców i atrakcje przygotowane przez partnerów imprezy sprawią, że to wydarzenie będzie wyjątkowe. Podczas tych dwóch dni stworzymy unikalne środowisko i nową przestrzeń do kontaktu.

Impreza ma charakter wydarzenia otwartego.

Tą datę trzeba zapisać w swoim kalendarzu!

WIĘCEJ INFORMACJI: https://www.facebook.com/SHOP.LOCAL.TARGI.MODY

KONTAKT:  info.shop.local@gmail.com