11. edycja targów polskich projektantów SHOP LOCAL! odbędzie się w wyjątkowej lokalizacji, która na dobre zagościła na kulturalnej mapie wakacyjnej Warszawy.

SHOP LOCAL! jest imprezą z cyklu Pop Up Shop i odbędzie się w niedzielę 27 lipca, od godz. 12.00 do 19.00, w przestrzeni PLAŻOWEJ w Warszawie, przy Moście Poniatowskiego po stronie praskiej.

SHOP LOCAL! to nowa inicjatywa, stworzona przez młodych ludzi uwielbiających polską modę. Chcemy promować lokalnych projektantów oraz firmy i udowodnić, że w łatwy sposób można łączyć modę autorską z propozycją sklepów sieciowych.

W niedzielę, 27 lipca spotkają się w jednym miejscu różnorodne marki i projektanci, których wspólnym mianownikiem jest innowacyjność, kreatywność, a także chęć otwarcia się na bezpośredni kontakt z klientem. 

Wystawcy sprawią, że najbliższa niedziela będzie wyjątkowa. Gwarantujemy nowe projekty, niezwykłe materiały, możliwość bezpośredniej rozmowy z projektantami i limitowane kolekcje w atrakcyjnych cenach. Podczas tych trzech dni stworzymy unikalne środowisko i nową przestrzeń do kontaktu.

Impreza ma charakter wydarzenia otwartego.

Nie może Ciebie zabraknąć!

WIĘCEJ INFORMACJI: https://www.facebook.com/events/602574749839887/

KONTAKT: info.shop.local@gmail.com

ADRES: Plaża przy Moście Poniatowskiego (strona praska), Warszawa