SHOP LOCAL!, czyli POP UP SHOP Polskich Projektantów już na początku maja PO RAZ PIERWSZY odwiedzi KATOWICE!

To niezwykła szansa, by zapoznać się z aktualnymi trendami i uzupełnić swoją szafę o niepowtarzalne projekty naszych śląskich i polskich projektantów. To możliwość obejrzenia i kupna rzeczy, które na co dzień dostępne są tylko w Internecie.

W tych dniach Zwyciężczyni „Boju śląskich blogerek” stworzy i zaprezentuje SHOP LOCAL-ową stylizację wiosna – lato 2014. Szczegóły konkursu na : https://www.facebook.com/SHOP.LOCAL.TARGI.MODY

Przyjdź i osobiście poznaj twórców unikatowych kolekcji! Poczuj fantastyczną atmosferę, upoluj coś dla siebie i baw się razem z nami… nie może Ciebie zabraknąć na tym wyjątkowym, modowym wydarzeniu!

SHOP LOCAL! promuje lokalnych twórców. Udowadnia, że w łatwy i nienadwyrężający portfela sposób można łączyć modę autorską z propozycją sklepów sieciowych.

Siódma edycja targów młodych projektantów SHOP LOCAL! zaskoczy. Organizatorzy przewidzieli dużo niespodzianek!

SHOP LOCAL! odbędzie się od soboty do niedzieli – 10-11 maja w przestrzeni GALERII KATOWICKIEJ.

Ponad 50 wystawców, na których czele staną Cuda krowskie, założone przez dwójkę studentów architektury z Katowic. Atrakcje przygotowane przez partnerów imprezy sprawią, że ten weekend będzie wyjątkowy. Gwarantujemy nowe projekty, niezwykłe materiały, możliwość bezpośredniej rozmowy z projektantami i limitowane kolekcje w atrakcyjnych cenach. Podczas tych dwóch dni stworzymy unikalne środowisko i nową przestrzeń do kontaktu.

Impreza ma charakter wydarzenia otwartego.

Tą datę trzeba zapisać w swoim kalendarzu!

WIĘCEJ INFORMACJI:https://www.facebook.com/SHOP.LOCAL.TARGI.MODY

KONTAKT:  info.shop.local@gmail.com