Czas na promocję polskiej mody!

W SHOP LOCAL! weźmie udział trzydziestu selektywnie wybranych projektantów. Nadrzędnym celem tego przedsięwzięcia jest zebranie w jednym miejscu różnorodnych marek tworzonych przez polskich twórców, których łączy innowacyjność i pomysłowość. SHOP LOCAL! stwarza płaszczyznę umożliwiającą bezpośredni kontakt z Klientami.

Targi mody SHOP LOCAL! zagoszczą na przestrzeni BONARKA City Center na poziomie 0 w weekend 19 i 20 lipca od godz. 10.00 do 21.00.

SHOP LOCAL! to nowa inicjatywa, stworzona przez młodych ludzi uwielbiających polską modę. Chcemy promować lokalnych projektantów oraz firmy i udowodnić, że w łatwy sposób, można łączyć modę autorską z propozycją sklepów sieciowych.
30 projektantów sprawi, że ten weekend będzie wyjątkowy. Gwarantujemy nowe projekty, niezwykłe materiały, możliwość bezpośredniej rozmowy z projektantami.
Atutem inicjatywy SHOP LOCAL! jest nie tylko możliwość poznania obiecujących polskich projektantów, lecz również nabycia stworzonych przez nich limitowanych kolekcji w atrakcyjnych cenach, które na co dzień dostępne są najczęściej jedynie w Internecie!

Impreza ma charakter wydarzenia otwartego.

PROJEKTANCI (I część): PtASZEK/ Kozacki Mops/ AWSOME/ CollarMe Jolanta Wysocka/ moma by moma/ Szept M/ me&bags/ My Signature/ Mimika/ Jelonek Design/ BLANKA FASHION/ BiBaBu/ KOIRE/ Jakub Pieczarkowski/ PRACOWANIA FIO/ MADISSO/ COCOME.RO/ A158/ Small Big/ KRIS PUH/ Misz-masz/ La rosette/ Bucle

WIĘCEJ INFORMACJI: facebook.com/SHOP.LOCAL.TARGI.MODY
KONTAKT: info.shop.local@gmail.com
ADRES: BONARKA City Center Kamieńskiego 11, 30-644 Kraków