Już w sobotę 27 czerwca w przestrzeni nadwiślańskiej klubokawiarni Plażowa odbędą się targi polskich projektantów SHOP LOCAL! Po raz kolejny to wyjątkowe wydarzenie połączy modę, wzornictwo, najwyżej jakości akcesoria oraz zdrową żywność.

SHOP LOCAL! to inicjatywa stworzona przez miłośników mody i zwolenników świadomej konsumpcji. Celem targów jest promocja lokalnych twórców i firm oraz udowodnienie, że rozważna moda w odpowiedzialnym wydaniu jest osiągalna dla każdego, niezależnie od zasobności portfela.

Data i wybór miejsca organizacji kolejnej edycji targów SHOP LOCAL! nie są  przypadkowe. Przestrzeń klubokawiarni Plażowa to doskonałe miejsce do spotkania nietuzinkowych projektantów i producentów w miejscu lubianym i łatwo dostępnym szerokiej publiczności. Jest to idealna okazja, by zainspirować mieszkańców miasta do wzięcia udziału w niecodziennym, modowym przedsięwzięciu. Pierwszy dzień wakacji to także najlepszy moment na zrelaksowanie się w nadwiślańskiej atmosferze  i uzupełnienie szafy przed letnimi szaleństwami.

Targi SHOP LOCAL! umożliwiające zobaczenie na własne oczy rzeczy, które na co dzień dostępne są zazwyczaj jedynie w internecie, niezmiennie cieszą się dużą popularnością wśród wystawców oraz odwiedzających. Warto wybrać się na to wyjątkowe spotkanie z niepowtarzalnymi twórcami i wpaść na udane zakupy do klubokawiarni Plażowa.

Wystawcy, którzy do tej pory potwierdzili swoją obecność:


Staff by Maff, PASO a PASO, iWoodWood, moma by MoMa, in.na, STREET WOOD, MAYA.MI, Stylowo, flowgab, Bag's Philosophy Karolina Audycka, Bizuu Tatoo, Sunlovers.pl- okulary Knockaround, Uszyty Butik, Bagcyl, LA VOGA, Memola, AWESOME, Collarme, Brylove, Raise your life, Kulka, Kryształkownia, Ta ta ra ta, Olejowy Raj, IN.NA, Kąkol,  COLORSHAKE, Kreolka, Yoyute, So CHIC SO FREAK, Miody Wileńskich, Patchu, HighColors, Terradesign, TASHKA, BY LILY, Katarzyna Typek illustrations i Littleprinceling biżuteria industrialna

DATA: 27 CZERWCA
GODZINY: 12.00-19.00
ADRES: C.H. Plażowa - plaża przy Moście Poniatowskiego (strona praska), Warszawa

Wstęp wolny!
Kontakt z SHOP LOCAL!: office.shop.local@gmail.com
Adres strony internetowej: www.shoplocal.com.pl