Każdy czas jest dobry, żeby pomagać dzieciom, każdy czas jest dobry, żeby ćwiczyć i poprawiać swoją kondycję. W grudniu możesz połączyć obie te rzeczy na raz, a przy okazji wygrać elegancką torbę sportową MORINI.

Zima to najlepszy czas do przeciwstawiania się własnym słabościom! Dołącz do akcji #SilaKobiet i ćwicz na przekór zimie! Nie jesteś sama, do akcji dołączają blogerki sportowe oraz mamowe, które udowadniają, że mimo obowiązków związanych z rodzicielstwem mają czas, aby zadbać o siebie.

Pomagamy

Morini, wraz z Spartanami - dzielnymi biegaczami, którzy dzięki swoim biegom w strojach starożytnych spartan, wspierają potrzebujące dzieci. Zbieramy pieniądze na rehabilitację Hani. Hania to urocza dziewczynka, która urodziła się z Zespołem Downa. Komplikacja niestety niesie z sobą szereg wad współistniejących - skomplikowana, nieoperacyjna wada serca, niedoczynność tarczycy, krótkowzroczność, astygmatyzm, hipotonia mięśni. Dlatego tak ważna jest rehabilitacja i nasza pomoc.

W czasie trwania akcji od 30 listopada 2015 do 31 stycznia 2016 50% dochodu z trzech modeli toreb Morini zostanie przekazane na rehabilitację małej Hani.

Jak wesprzeć akcję?

To proste. Aby dotrzeć z ideą akcji do jak najszerszego grona osób, umieść swoje zdjęcia z ćwiczeń lub historię inspirującą do podjęcia zdrowego trybu życia i oznacz je hashtagiem #silakobiet.

Dodatkową motywacją niech będzie możliwość wygrania torby Morini.  Jak to zrobić – śledź profil Moirini!

Facebook.com/Morini