Jeśli lubisz eleganckie, piękne, skórzane wyroby mamy dla Ciebie coś godnego uwagi. Prezentujemy unikatowe portfele, rękawiczki, które dodają klasy zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Skórzane rękawiczki, wykonane z najszlachetniejszych, naturalnych surowców, stanowią ochronę przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Niepowtarzalna jakość i design sprawia iż,  każdy kto włoży te rękawiczki czuje się wyjątkowo. Szyk, styl i synonim luksusu.

Portfele przeznaczone są dla osób ceniących dyskretną elegancję. Taki portfel na pewno przyciągnie pieniądze...

Produkcją i dystrybucją skórzanych wyrobów zajmuje się firma MARKO – w 100% polskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Zduńskiej Woli. Firma, z sukcesami, funkcjonuje na polskim rynku już od 1996 r. MARKO cieszy się coraz większym zainteresowaniem klientów, dlatego wychodząc im naprzeciw oferuje nowe, ciekawe produkty. Warto dodać, że firmę wyróżnia sposób produkcji wyrobów oparty o najstarsze wzorce ręcznej obróbki skór naturalnych. Dzięki temu jest identyfikowana jako producent o unikatowej klasie.

MARKO stara się utrzymać jak najbliższy kontakt z odbiorcami, dlatego też dystrybucją wyrobów zajmuje się samodzielnie poprzez sieć przedstawicieli handlowych.


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na stronę: www.prsmarko.zd-wola.pl