Sketch to nowoczesny lokal usytuowany w XIX wiecznej kamienicy na Foksal 19, w centrum Warszawy. Ciekawe, przestronne wnętrze idealnie wkomponowuje się w ruchliwy Nowy Świat w Warszawie.  Białe minimalistyczne wnętrze zdobią wygodne i oryginalne meble. Jedyna dekoracja to  czarne grafiki rozciągające się na kilka metrów na barze. Na drugim piętrze znajduje się kameralny lounge w konwencji nieco ciemniejszej.
Na lunch specjalnością Sketch są pasty: carbonara, bolognese oraz mule gotowane w winie na sposób belgijski. Jednak to co naprawdę przeciąga to piwo i frytki.
Sketch w swojej ofercie ma ponad 80 piw z różnych krańców świata. Znajdziemy tam piwo prosto z Japonii, Peru czy Etiopii.  Do tego koniecznie trzeba zamówić pszepyszne, najlepsze w mieście, belgijskie frytki. Grubo pokrojone ziemniaki usmażone na tłuszczu są podawane w koszyczku na szarym papierze. Porcja frytek nie jest największa, więc od razu szykujcie się na zamówienie co najmniej dwóch porcji. Słynne belgijskie frytki to koszt 10 zł.

Ceny: Dania główne to koszt ok. 24-49zł. Ale chętniej przychodzi się tam dla piwa i frytek niż na lunche.

Wystój: Oceniamy bardzo wysoko. Wnętrze przestronne i nowoczesne

Atmosfera: Sketch jest świetnym miejscem na spotkanie się z przyjaciółmi. Unikajmy jednak dni kiedy transmitowane są mecze itp.