Modelka Marique Schimmel na swoich zdjęciach udowadnia, że popularność fetyszy w branży modowej nigdy nie przeminie. Tak artystycznych, a zarazem pikantnych zdjęć nie było w ostatnim czasie. Wykonał je duet fotografów Driu & Tiago. Obrazy zmysłowe i nastrojowe. Śmiałe połączenie bielizny i fetyszu.

 

Zdjęcia prowokacyjne, ale niebywale ekscytujące. Skrępowana piękność wciąga nas w swój świat, Krainę Czarów. Panuje w niej czerń i pewien rodzaj seksualnego napięcia. Kobieta jest skrępowana, ale nie uwiązana. Bije od niej swoista siła i niezależność. To ona wybrała, zdecydowała, że tego chce. Ona dyktuje warunki. Na jednym ze zdjęć widać wyraźne lekceważenie wobec świata zewnętrznego. Ona jest tutaj królowąmroczną i tajemniczą.

 

Temat BDSM stał się ostatnio popularny, zwłaszcza wśród kobiet. Feministki atakują kobiety, które wybierają rolęofiary, lubią być związane i ukarane. A może to tylko rodzaj zabawy, potrzeby napięcia i ekscytacji. Kto w BDSM dyktuje warunki? Może ofiara? Wszystko jest dla ludzi, oczywiście jak jest utrzymane w konwencji zabawy, gry z jasnymi regułami i pełnym zaufaniem do partnera.