6 czerwca w Hotelu Gromada odbyła się kolejna letnia edycja DESIGNER SAMPLE SALE – Bilioneurobab. Był to wyjątkowy dzień z dwóch powodów. Po pierwsze obchodziliśmy Dzień Pocałunku, po drugie i najważniejsze w jednym miejscu można było znaleźć najnowsze kolekcje polskich projektantów i znanych marek w wyjątkowo niskich cenach.

Impreza wystartowała równo o 11 i od razu zaczął się szał zakupów, a było w czym wybierać. Dominowały jedwabne sukienki, zwiewne bluzki i tuniki. Cała sala mieniła się niezliczoną ilością kolorów, wśród których brylowały tak modne w tym sezonie żółty i koralowy. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie, bez względu na to czy preferuje orientalne klimaty, styl etno, eleganckie kostiumy, romantyczne sukienki czy absolutny minimalizm.
Prawdziwe fashionistki mogły skompletować całą garderobę na nadchodzący sezon letni. Ponadto licznie przybyłych wielbicieli mody zachwycały piękne dodatki: buty, torebki, paski, okulary oraz niezwykła biżuteria wykonana z przeróżnych materiałów, począwszy od kolorowych koralików, a skończywszy na piłeczkach pingpongowych. Oczywiście, zgodnie z zasadą Bilioneurobab: „kto pierwszy, ten lepszy”, prawdziwe perełki trafiły w ręce posiadaczy platynowych kart, którzy byli na imprezie od samego początku. Jednak osoby, które zjawiły się nieco później, również nie miały powodów do narzekań.

Projektanci zaprezentowali tak dużo ubrań, że każdy znalazł coś wyjątkowego. Wśród wystawców byli między innymi: Agnieszka Cook, Andruszkiewicz Ewa, Ayenn/Maja Kotecka, Chudek Urszula (Brera), Culture, deLarte Wojtasiewicz, Denim Premium, Fama, Femini, Galda Danuta Charytoniuk, Gosha, Goshico Agnieszka Kotlonek, Guz Aga, Huzior, Kasia Frycz & Aga Wolińska, Kasia Zapała, Klaxx/Ola Borgosz, Ko Ko Bi, Kondrad Marysia, Królak Karina, Łucja Wojtała, Menbur, MM Trendy/Sisetmfive, Monika Błotnicka, Motiv Art./Daria Siwak, Not to Repeat, O’Nei, Patrycja Baran, Paulina Plizga, Rennifer Design, S.T.A.M.P.S., Słoń Torbalski, Smirnow Patrycja, Struś Kasia, V Fraas, Zielińska Dorota, Żmijewska Justyna, Agata Re, DNA, Agnieszka Polkowska, Kowalczyk Magdalena, Apriori, Atelier Milimetr, Babich Yuliya, Ewa Szabatin, Borowiecka-Gutsze Renata, CLOREE, Dąbrowska Magdalena, Denier Joanna, Dzieżewska Ania, Giebułtowski Marcin, IMAGE Studio Mody, Kinalska-Jagiełło Marta.
Każda z osób mogła również skorzystać z profesjonalnych porad wizażystów i stylistów, którzy uczyli, jak precyzyjnie dobrać makijaż i strój do każdej okazji. Na gości czekały również drinki i pyszna czekolada.

To już kolejna edycja Bilioneurobab, która przyciągnęła rzeszę osób zafascynowanych modą, kolekcjonerów niepowtarzalnych rzeczy, kobiety chcące się wyróżniać z tłumu niebanalnym strojem oraz zwykłych ludzi ceniących dobrą jakość w rozsądnej cenie