To niezła gratka dla wszystkich zakupoholików - już 30 kwietnia 2010 w sklepach Levi’s® na terenie całej Polski rusza śródsezonowa wyprzedaż! W nadchodzący weekend zapraszamy na łowy i zachęcamy do uzupełnienia zawartości szaf najbardziej pożądanymi modowymi propozycjami tego sezonu, teraz tańszymi nawet o 60%! W atrakcyjnej cenie możesz zaopatrzyć się w tak modne w tym sezonie białe rurki czy płócienne koszule Levi’s®, a także inne wiosenne propozycje marki.


Śródsezonowa wyprzedaż obejmuje wybrany asortyment, ale z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie można wybierać wśród szerokiej gamy spodni – od mega obcisłych rurek, po bardziej klasyczne proste modele, oprócz tego kobietom Levi’s® proponuje rabat na denimowe mini i różnego rodzaju koszulki, tank topy czy kraciaste koszule, zaś dla panów po atrakcyjnej cenie dostępny będzie cały szereg bluz, t-shirtów z oryginalnymi nadrukami oraz wybrane modele kurtek skórzanych. 
Warto już teraz zebrać przyjaciół i udać się na wspólne zakupy do sklepów marki Levi’s®, ponieważ najatrakcyjniejsze łupy znikają najszybciej!

Wyprzedaż potrwa od 30.04.10 do 9.05.10. Zniżki 30%-60% obejmują wybrany asortyment z kolekcji wiosna/lato 2010