Kiedy były premier Kazimierz Marcinkiewicz ujawnił swoją nową miłość którą okazała się ponad 20 lat młodsza od niego Isabel opinia publiczna była zszokowana. Nikt nie podejrzewał uchodzącego za przyzwoitego mężczyznę z klasą Marcinkiewicza o to że zostawi swoją żonę i dzieci dla młodszej kobiety. O związku mówiło się jednak tyle, że został okrzyknięty romansem roku.

Wbrew przypuszczeniom tabloidów które romansowi byłego premiera nie dawał szans na długotrwały związek para stanęła na ślubnym kobiercu. Ceremonia odbyła się 21 sierpnia w Barcelonie w bardzo kameralnym gronie. Młodzi nie zaprosili na uroczystość nawet najbliższej rodziny, towarzyszyli im wyłącznie urzędnicy oraz świadkowie młodej pary. Isabel na swoim prywatnym blogu napisała ostatnio, że Barcelona to miejsce w którym może zdarzyć się wszystko.

Teraz ten enigmatyczny zapis stał się zrozumiały. Cóż pozostaje życzyć młodej parze wszystkiego dobrego na nowej drodze życia. Czy sądzicie, że to małżeństwo ma szansę przetrwać długie lata?